ФСС розповів, де і як отримувати санаторні путівки потерпілим від нещасного випадку на виробництві

За три квартали 2019 року майже 8 тис. осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва отримали санаторно-курортне лікування за кошти Фонду.

Фонд соціального страхування України розповів про дії потерпілого від нещасного випадку на виробництві, якому висновком МСЕК визначена потреба в санаторно-курортному лікуванні.

ФСС розповів, де і як отримувати санаторні путівки потерпілим від нещасного випадку на виробництві

ФСС розповів, де і як отримувати санаторні путівки потерпілим від нещасного випадку на виробництвіНаказ про надання додаткової відпустки для лікування працівнику з інвалідністю, який є потерпілим від нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання

Для отримання путівки на санаторне лікування за кошти Фонду особа з інвалідністю має звернутись до відділення ФССУ за місцем зберігання його справи про страхові виплати та подати:

  • заяву встановленої форми;
  • висновок МСЕК про потребу потерпілого в санаторно-курортному лікуванні;
  • довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою № 070/о (термін дії довідки 12 місяців з дати видачі);
  • індивідуальну програму реабілітації (за наявності);
  • копію паспорта потерпілого та особи, яка його супроводжує, якщо таку потребу визначено висновком МСЕК.

Особи з інвалідністю мають право самостійного вибору санаторно-курортного закладу.

ФСС також наголошує, що забезпечує санаторно-курортним лікуванням у поточному році, якщо особа з інвалідністю:

  • перебувала на обліку;
  • надавала відповідну заяву на 2019 рік.
ФСС розповів, де і як отримувати санаторні путівки потерпілим від нещасного випадку на виробництвіДізнайтеся, як позначати у табелі додаткову відпустку на час санаторно-курортного лікування інваліду, який дістав ушкодження здоров’я внаслідок нещасного випадку на виробництві


Галина Бєлікова,

редактор-експерт Експертус Кадри

Особливості трудових договорів із сумісниками

Статті за темою

Усі статті за темою

Формування та облік внутрішнього опису документів особової справи працівника

Внутрішній опис відображає включення документів до справи і містить відомості про порядкові номери документів справи, їх індекси, дати, заголовки та номери аркушів справи, на яких розташований кожен документ. Внутрішній опис заповнює кадровик при первинному оформленні особової справи
120661

Декретна відпустка, або Будьте обережні з термінологією

Декретна відпустка в Україні — одна із трудових гарантій, що передбачена законом. Декретна відпустка по вагітності та декретна відпустка по догляду за дитиною є часто застосовуваною на різних підприємствах, в установах та організаціях, однак на сьогодні лишається низка практичних питань щодо того як оформляється декретна відпустка найманого працівника. Скільки триває декретна відпустка? Як оплачується декретна відпустка? Чи можна продовжити декретну відпустку? Чи відрізняється декретна відпустка у військовий час?
45114

Як зробити запис в трудовій книжці про звільнення за власним бажанням

Запис про звільнення за власним бажанням в трудовій книжці повинен відображати точне формулювання законодавчої норми про звільнення з цієї причини. Які варіанти запису про звільнення за власним бажанням можуть бути та зразки таких записів, — у статті.
121320

Посадова інструкція заступника директора: як скласти

Заступник директора — це та людина, яка може повністю взяти на себе повноваження керівника за його відсутності. Як засвідчує практика, обов’язки заступників далеко не завжди відповідають тим, які визначено для перших керівників. Який обсяг завдань, обов’язків і прав доцільно передбачити в посадових інструкціях заступників директора підприємства? Відповіді знайдете у статті.
41063

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді