Носіння маски під час спалаху COVID-19 може спричинити шкірні інфекції, попереджає британський дерматолог Карен Усей. Вона надала рекомендації, що допоможуть зменшити шкідливий вплив маски на шкіру обличчя.

⇛ Чи оплачувати лікарняний під час простою ⇚
Маски відіграють важливу роль у боротьбі з пандемією Covid-19, особливо для медичних працівників, яким потрібно як захистити себе, так і обмежити можливість поширення вірусу. Але носіння маски протягом дня чи навіть кількох годин може спричинити подразнення шкіри.
Карен Усей, дерматолог, професор університету Хаддерсфілд (Великобританія), пояснила, що інфекції можуть бути спричинені потовиділенням і масками, які носії протирають носами:«Люди потіють під масками, і це спричиняє тертя, а як наслідок — пошкодження шкіри на носі та щоках».
Якщо пошкодження серйозні, інфекції можуть залишити тривалі шрами або, в гіршому випадку, вимагати лікування у лікарні.
Щоб зменшити негативний вплив на шкіру, проф. Усей надала кілька рекомендацій. Насамперед вони адресовані медикам, але стануть у пригоді й усім, для кого дистанційна робота неможлива, наприклад працівникам продовольчих магазинів.
Дізнайтеся, як оформити та оплатити самоізоляцію працівника
Дехто з медиків підкладає під маску додаткові пов’язки, щоб зменшити тертя. Але в такому разі є ризик, що маска не захищатиме надійно. Для надійного захисту маска має щільно прилягати до обличчя.
Професор Усей рекомендує очищати та ретельно зволожувати шкіру обличчя щонайменше за півгодини до того, як надіти маску. Якщо маска натирає шкіру, її треба зняти, як тільки-но буде безпечна можливість для цього.
За матеріалами SundayTimes

Успіх будь-якої організації безпосередньо залежить від її найціннішого ресурсу — людей. Командна робота, як форма організації праці, дозволяє досягати синергії, де загальний результат значно перевищує суму індивідуальних зусиль. Проте для створення дієвої команди недостатньо просто зібрати фахівців у межах одного проєкту чи підрозділу. Саме тому досить важлива роль кадровика в командній роботі— HR-фахівця, чия місія полягає у створенні сприятливого середовища для командної взаємодії та розвитку колективу.
Конфлікт — це зіткнення протилежних інтересів, цінностей, поглядів або потреб. Конфлікти на робочому місці виникають через взаємодію різних особистостей, посадових функцій та очікувань. У цій статті ви знайдете секрети вирішення трудових конфліктів, все про роль кадровика у врегулюванні спорів, а також кадрові політики і уникнення конфліктів у трудовому просторі.
У сучасних умовах глобальної конкуренції та постійних змін на ринку праці, кадрова безпека підприємства набуває все більшого значення для стабільного функціонування будь-якого підприємства. Як кадровику запобігти внутрішнім загрозам та стабільно підтримувати кадрову безпеку на підприємстві — читайте у статті.
Управління персоналом є критично важливою складовою ефективної роботи будь-якого підприємства. Відділ кадрів (HR-відділ) не лише веде документацію, а й відповідає за залучення, адаптацію, розвиток і утримання персоналу. Але яка кількість кадровиків потрібна для якісного виконання цих функцій? Допомогти в цьому може калькулятор кількості кадровиків — спеціальний інструмент для розрахунку оптимального складу HR-команди.
У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.