Як оптимізувати штат під час карантину і не порушити законодавста
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на одному з українських телеканалів заговорив про можливе пом’якшення «карантинних» заходів наступного місяця.
Дізнайтеся, як перервати простій на підприємстві
Д. Шмигаль зазначив: «У травні Україна має піти на роботу. У яких умовах, у яких нових соціальних стандартах, у яких часових рамках – це ті питання, над якими Уряд працює разом з аналітиками».
Прем’єр-міністр розповів, що рішення про послаблення карантину буде прийматися на основі даних про динаміку щодо кількості людей, які захворіли на коронавірус. Тільки після зниження динаміки захворюваності на COVID-19, Україна розпочне вихід з карантину.
Уряд готує відповідну стратегію, яку презентує найближчим часом.
За словами Д. Шмигаля, цей план охоплює:
- завершення навчального року 2019/2020,
- відновлення роботи громадського транспорту за новими правилами,
- вільне відвідування зон відпочинку тощо.
Однак, масочний режим буде тривати.
Також Прем’єр-міністр анонсував деякі проєкти, над якими зараз працює Уряд. Зокрема вони стосуються підтримки вразливих верств населення, допомоги по безробіттю, підтримки малого і середнього бізнесу. Мова йде про кредитні канікули, рефінансування кредитів тощо.
Д. Шмигаль повідомив, що зі зняттям карантинних обмежень Уряд розпочинає програму створення 500 тисяч робочих місць.
Якщо Ви керівник підприємства або начальник відділу кадрів та HRD, використайте період карантину для вдосконалення своїх професійних якостей. Впоратись зі щоденними змінами в законодавстві допоможе експрес-курс «Антикризова робота з персоналом в умовах карантину».
Очільник Уряду наголосив:«Дуже важливо підтримати людей, які втратили роботу. Сьогодні в Україні більше 320 тисяч безробітних. Після оголошення карантину – від 4 до 5 тисяч таких людей реєструється щодня».
Прем’єр-міністр закликав громадян максимально реєструватися в центрах зайнятості.
За інформацією Урядового порталу