Коли українці зможуть вийти на роботу. Прогноз Прем’єр-міністра

Очільник Уряду підкреслив, що Україна не може собі дозволити два-три місяці сидіти вдома.

Як оптимізувати штат під час карантину і не порушити законодавста

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на одному з українських телеканалів заговорив про можливе пом’якшення «карантинних» заходів наступного місяця.

Коли українці зможуть вийти на роботу. Прогноз Прем’єр-міністраДізнайтеся, як перервати простій на підприємстві

Д. Шмигаль зазначив: «У травні Україна має піти на роботу. У яких умовах, у яких нових соціальних стандартах, у яких часових рамках – це ті питання, над якими Уряд працює разом з аналітиками».

Коли українці зможуть вийти на роботу. Прогноз Прем’єр-міністра

Денис Шмигаль
Прем’єр-міністр України

Прем’єр-міністр розповів, що рішення про послаблення карантину буде прийматися на основі даних про динаміку щодо кількості людей, які захворіли на коронавірус. Тільки після зниження динаміки захворюваності на COVID-19, Україна розпочне вихід з карантину.

Уряд готує відповідну стратегію, яку презентує найближчим часом.

За словами Д. Шмигаля, цей план охоплює:

  • завершення навчального року 2019/2020,
  • відновлення роботи громадського транспорту за новими правилами,
  • вільне відвідування зон відпочинку тощо.

Однак, масочний режим буде тривати.

Також Прем’єр-міністр анонсував деякі проєкти, над якими зараз працює Уряд. Зокрема вони стосуються підтримки вразливих верств населення, допомоги по безробіттю, підтримки малого і середнього бізнесу. Мова йде про кредитні канікули, рефінансування кредитів тощо.

Д. Шмигаль повідомив, що зі зняттям карантинних обмежень Уряд розпочинає програму створення 500 тисяч робочих місць.

Очільник Уряду наголосив:«Дуже важливо підтримати людей, які втратили роботу. Сьогодні в Україні більше 320 тисяч безробітних. Після оголошення карантину – від 4 до 5 тисяч таких людей реєструється щодня».

Прем’єр-міністр закликав громадян максимально реєструватися в центрах зайнятості.

За інформацією Урядового порталу

Як провести скорочення чисельності та штату

Статті за темою

Усі статті за темою

Особовий листок з обліку кадрів: порядок та зразок заповнення

Особовий листок по обліку кадрів — обов’язкова складова особової справи працівника. Зразок заповнення особового листка з обліку кадрів не має затвердженої законом типової форми. Саме тому у кадровиків виникають питання: що таке особовий листок з обліку кадрів, який бланк доповнення до особового листка з обліку кадрів, хто заповнює особовий листок з обліку кадрів. Щоб не витрачати час, скористайтеся бланком та зразком заповнення.
273034

Перенесення відпустки: коли можливо

Щорічні відпустки надають за графіками. Проте за певних обставин допустимо змінити термін надання відпустки. Чи можна з ініціативи роботодавця перенести щорічну відпустку працівника на інший період? Як надати чорнобильську відпустку за минулі роки? Чи можливе перенесення щорічної відпустки за ініціативою працівника? Які особливості перенесення святкового дня під час відпустки? Відповіді на питання та все про порядок перенесення відпустки — у статті.
37545

Особова картка П-2: як вести

Особова картка — основний обліковий документ працівника. Роботодавець обліковує особовий склад підприємства за допомогою картотеки особових карток.
197176

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді