Які саме вимоги Міністерство висунуло до працівників, власників та відвідувачів стоматологічних клінік.

Посадова інструкція лікаря-стоматолога-терапевта
«У звичному режимі почали працювати стоматологічні клініки. Але щоб лікування було безпечним як для стоматологів, так і для їхніх пацієнтів, необхідно дотримуватися певних правил», — зазначило Міністерство охорони здоров’я на своїй сторінці у Facebook.
Отже, прийом відвідувачів стоматологічними клініками дозволено лише:
- за попереднім записом;
- без супроводжуючих (крім супроводження дітей віком до 14 років, осіб з інвалідністю та похилого віку);
- із забезпеченням доступу до антисептичних засобів.
Очікувати на прийом необхідно поза приміщенням клініки.
Зі стоматологічного кабінету мають бути прибрані:
- рекламна продукція,
- журнали,
- іграшки.
Працівники стоматології щодня перед початком роботи мають проходити термоскринінг.
Роботодавець повинен забезпечити працівників:
- респіраторами без клапанів,
- герметичними окулярами,
- щитками для обличчя, шапочками.
Інтервал між записами клієнтів — не менше 15 хвилин. Під час запису та в день прийому необхідно опитати пацієнта.
Пацієнт під час прийому має перебувати в ізольованому стоматологічному кабінеті. Після кожного пацієнта слід проводити прибирання.
У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
З 1 січня 2025 року в Україні набула чинності реформа системи встановлення інвалідності, яка передбачає заміну медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) на експертні команди з оцінювання повсякденного функціонування особи, що працюватимуть при лікувальних закладах. Ліквідація МСЕК в Україні викликала низку питань, як серед працівників, так і серед роботодавців. Наші експерти підготували відповіді на найактуальніші з таких питань.
Виникли проблеми з тим, як розрахувати кількість відпускних днів? Шукаєте розрахунок днів невикористаної відпустки при звільненні онлайн? Переймаєтесь як розрахувати кількість днів відпустки за фактично відпрацьований час та як порахувати кількість днів невикористаної відпустки? Рішення усіх питань — наш калькулятор відпусток онлайн.
Калькулятор трудового стажу є важливою складовою не лише для нарахування пенсії, а й для отримання різних соціальних гарантій та компенсацій. У багатьох випадках якісний та точний калькулятор стажу роботи може бути складним і потребує врахування численних нюансів, таких як перерви в роботі, відпустки або звільнення. Однак завдяки сучасним онлайн інструментам, таким як онлайн калькулятор стажу роботи, цей процес став простим і доступним для кожного. Усе про калькулятор стажу по трудовій книжці онлайн — у статті.
Кадрова служба є невід’ємною частиною будь-якої організації. Від її ефективності залежить не тільки правильність оформлення документів, але й загальна продуктивність компанії. Як здійснити аналіз ефективності кадрових процесів та віднайти стратегії для підвищення їх результативності — у статті.