Як провести іспити для студентів-медиків та інтернів в умовах карантину — вимоги МОЗ

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Кадровик-01. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Ми вже відібрали головне для вас
У день іспиту заклад освіти не має проводити інші заходи. Лімітовано максимальну кількість студентів або інтернів, які одночасно знаходяться в аудиторії для складання іспиту. Допуск до складання іспитів можливий лише за певних умов.

Як провести іспити для студентів-медиків та інтернів в умовах карантину — вимоги МОЗ

Головний державний санітарний лікар України постановою від 28.05.2020 № 29 затвердив Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при проведені атестації здобувачів освіти за спеціальностями галузі знань «22 Охорона здоров'я» у період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Скачати повний перелік рекомендацій

Відповідно до рекомендацій заклад освіти повинен:

  • У день іспиту не проводити інші заходи, зокрема лабораторні роботи, контрольні та підсумкові заходи, публічні захисти дисертацій тощо.
  • Визначити маршрути студентів або інтернів до аудиторії проведення іспиту, щоб забезпечити найменший контакт між групами та уникнути сукупчення людей.
  • Розмістити банери з нагадуваннями про необхідність дотримання респіраторної гігієни та етикету кашлю.
  • Визначити місця розсадки студентів або інтернів в аудиторії відповідно до Плану розташування посадкових місць, з дотриманням їх дистанціювання не менш ніж 1,5 метра один від одного.
  • Максимальна кількість студентів або інтернів, які одночасно знаходяться в аудиторії для складання іспиту не має перевищувати 50 людей.
Як провести іспити для студентів-медиків та інтернів в умовах карантину — вимоги МОЗ

⇛ Як надати навчальну відпустку ⇚

Також ВИШі у день проведення та під час проведення іспиту забезпечують:

  • Місця для обробки рук з відповідним вказівником на вході до закладу освіти та аудиторій спиртовмісними антисептиками (з концентрацією понад 60% ізопропілових спиртів та понад 70% етилових спиртів).
  • Наявність у санітарних кімнатах рідкого мила та одноразових паперових рушників.
  • Очищення та дезінфекцію поверхонь в аудиторіях та провітрювання аудиторій.
  • Розміщення на виході із закладу освіти контейнера для використаних засобів індивідуального захисту та серветок з чіткими яскравими відмітками «ВИКОРИСТАНІ МАСКИ».
Як провести іспити для студентів-медиків та інтернів в умовах карантину — вимоги МОЗ

⇛ Як надавати навчальні відпустки сумісникам ⇚Допускатись до іспитів студенти та інтерни теж за певних умов, зокрема:

  • На вході до закладу освіти проводиться температурний скринінг.
  • Особи, в яких температура тіла понад 37,2 С або наявні ознаки респіраторних захворювань, не допускаються до іспиту.
  • До ВИШу допускаються студенти або інтерни в захисній масці або респіраторі.
  • Заборонений допуск до закладу вищої освіти супроводжуючим, крім тих, що супроводжують студентів або інтернів з інвалідністю.
Як провести іспити для студентів-медиків та інтернів в умовах карантину — вимоги МОЗ

Увага!

Центр тестування поінформує про можливість додаткового складання іспиту студентів або інтернів, яких не допустили до нього або які через карантин не змогли здати іспит (відсутність авіасполучення тощо).

За інформацією МОЗ

Робочий час: облік, обмеження та практичні кейси

Статті за темою

Усі статті за темою

Кадрова безпека підприємства

У сучасних умовах глобальної конкуренції та постійних змін на ринку праці, кадрова безпека підприємства набуває все більшого значення для стабільного функціонування будь-якого підприємства. Як кадровику запобігти внутрішнім загрозам та стабільно підтримувати кадрову безпеку на підприємстві — читайте у статті.
102

Калькулятор кількості кадровиків

Управління персоналом є критично важливою складовою ефективної роботи будь-якого підприємства. Відділ кадрів (HR-відділ) не лише веде документацію, а й відповідає за залучення, адаптацію, розвиток і утримання персоналу. Але яка кількість кадровиків потрібна для якісного виконання цих функцій? Допомогти в цьому може калькулятор кількості кадровиків — спеціальний інструмент для розрахунку оптимального складу HR-команди.
14424

День кадровика в Україні

У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
9211

Позитивний HR-бренд: ключ до успіху

У сучасному бізнес-середовищі компанії, які прагнуть досягти високих результатів, повинні не лише конкурувати за клієнтів, а й активно залучати та утримувати талановитих працівників. Однак у конкурентному світі здобуття кваліфікованих кадрів є не менш важливим завданням. Ось тут на допомогу приходить HR-бренд — стратегічний підхід до формування репутації компанії як роботодавця. Як створити та підтримувати позитивний імідж компанії — у статті.
110

Реформа системи встановлення інвалідності в дії: що потрібно знати роботодавцю

З 1 січня 2025 року в Україні набула чинності реформа системи встановлення інвалідності, яка передбачає заміну медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) на експертні команди з оцінювання повсякденного функціонування особи, що працюватимуть при лікувальних закладах. Ліквідація МСЕК в Україні викликала низку питань, як серед працівників, так і серед роботодавців. Наші експерти підготували відповіді на найактуальніші з таких питань.
1108

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді