Контроль за дотриманням підприємствами протиепідемічних норм посилять

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Кадровик-01. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Ми вже відібрали головне для вас
На засіданні Комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доручено контролюючим органам посилити контроль за дотриманням суб’єктами господарювання протиепідемічних норм, які прописані постановами головного державного санітарного лікаря України

Контроль за дотриманням підприємствами протиепідемічних норм посилять

Про це на брифінгу за результатами Комісії ТЕБ та НС повідомив заступник Міністра охорони здоров'я - головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Як повернути працівників на роботу після карантину

Комісія розглянула ряд питань щодо стримання поширення COVID-19 в умовах пом’якшеного адаптивного карантину.

«Сьогодні було доручено контролюючим органам значно посилити контроль за дотриманням суб’єктами господарювання протиепідемічних норм, які прописані постановами головного державного санітарного лікаря до різних сфер господарської діяльності, яким дозволено працювати в умовах карантину», - зазначив Віктор Ляшко.

Головний державний санлікар України розповів, що було розглянуто питання щодо покращення і дотримання протиепідемічних норм при перевезенні приміською залізницею, а також приміським і міжобласним автотранспортом. Зокрема, передбачено збільшення кількості рухомого складу, що дозволить дотримуватись пасажирам протиепідемічних норм.

Також було розглянуто питання зміни графіку роботи підприємств, державних установ та закладів для зменшення навантаження на міський і міжміський транспорт в години пік і відповідно зменшення скупчення людей в транспорті.

Заступник Міністра охорони здоров'я наголосив, що на сьогодні не розглядається питання різкого повернення до більш жорстких заходів, оскільки на території країни працює адаптивний карантин.

«Для цього визначено три базових індикатори і області, в яких три дні поспіль перевищує один із зазначених індикаторів, зобов’язані провести регіональне засідання Комісії ТЕБ та НС. Визначити причини та сферу економіки, яка дає найбільш негативний результат щодо поширення коронавірусної хвороби і повернутися в сторону зменшення пом’якшення», - прокоментував головний державний санітарний лікар.

Віктор Ляшко уточнив, що збільшення кількості випадків коронавірусної інфекції не пов’язано зі збільшення проведених тестувань.

«Динаміка, яка в нас є, показує, що іноді збільшення тестувань не тягне за собою збільшення кількості хворих на коронавірус. Ми пов’язуємо збільшення виявлення випадків коронавірусної хвороби, які реєструються впродовж останніх трьох днів, з пом’якшенням карантинних заходів і з тим, що суб’єкти господарювання, які декларували, що будуть дотримуватись протиепідемічних норм, порушують їх. А саме, порушує кожний 6 суб’єкт господарювання», - повідомив Віктор Ляшко.

За інформацією Урядового порталу

image44

Військовозобов’язані в кадрах: приймаємо, увільняємо, звільняємо правильно

Статті за темою

Усі статті за темою

Роль кадровика в командній роботі

Успіх будь-якої організації безпосередньо залежить від її найціннішого ресурсу — людей. Командна робота, як форма організації праці, дозволяє досягати синергії, де загальний результат значно перевищує суму індивідуальних зусиль. Проте для створення дієвої команди недостатньо просто зібрати фахівців у межах одного проєкту чи підрозділу. Саме тому досить важлива роль кадровика в командній роботі— HR-фахівця, чия місія полягає у створенні сприятливого середовища для командної взаємодії та розвитку колективу.
123

Психологія конфлікту: чому ми сваримось на роботі

Конфлікт — це зіткнення протилежних інтересів, цінностей, поглядів або потреб. Конфлікти на робочому місці виникають через взаємодію різних особистостей, посадових функцій та очікувань. У цій статті ви знайдете секрети вирішення трудових конфліктів, все про роль кадровика у врегулюванні спорів, а також кадрові політики і уникнення конфліктів у трудовому просторі.
233

Кадрова безпека підприємства

У сучасних умовах глобальної конкуренції та постійних змін на ринку праці, кадрова безпека підприємства набуває все більшого значення для стабільного функціонування будь-якого підприємства. Як кадровику запобігти внутрішнім загрозам та стабільно підтримувати кадрову безпеку на підприємстві — читайте у статті.
253

Калькулятор кількості кадровиків

Управління персоналом є критично важливою складовою ефективної роботи будь-якого підприємства. Відділ кадрів (HR-відділ) не лише веде документацію, а й відповідає за залучення, адаптацію, розвиток і утримання персоналу. Але яка кількість кадровиків потрібна для якісного виконання цих функцій? Допомогти в цьому може калькулятор кількості кадровиків — спеціальний інструмент для розрахунку оптимального складу HR-команди.
15048

День кадровика в Україні

У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
10319

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді