15 липня 2020 року Мінцифри спільно з АСБІС-Україна та Ліко-школою та Майкрософт Україна презентують освітній серіал «Інтерактивне навчання: інструменти та технології для цікавих уроків».
Як обліковувати робочий час педагогів
Участь у презентації освітнього серіалу візьмуть:
- Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції
- Олена Кухаревська, директор Ліко-Школи
- Віталій Мельниченко, директор АСБІС-Україна
- Ніна Кутузова, координатор освітніх програм Майкрософт в Україні
- Співачка Мята
Мінцифри прагне зробити сучасні технології більш доступними та зрозумілими для широкого кола людей.
Освітній проєкт підтримали провідні виробники техніки для організації інтерактивної та дистанційної взаємодії – Apple, Logitech, Prestigio, офіційним дистриб’ютором продукції яких є компанія АСБІС-Україна.
За інформацією Мінцифри
Завершення діловодного року — це завжди звітність, журнали з діловодства та перевірка ведення документообігу протягом року. Правила організації діловодства та архівного зберігання документів завжди викликають низку питань: які загальні правила ведення діловодства, як має бути влаштована організація діловодства на підприємстві, де знайти реєстраційні форми діловода? Наші експерти підготували відповіді на ці та інші питання про ведення діловодства на підприємстві.
Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
Через військову агресію росії, частина енергетичної інфраструктури України зазнала пошкоджень. Якщо підприємство не може провадити господарську діяльність у повному обсязі через відключення електроенергії та/або теплопостачання, оформіть наказ про простій. Скористайтеся зразком із статті
Роботодавець на вимогу працівника зобов’язаний вносити до трудової книжки, що зберігається у працівника, записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення, заохочення та нагороди за успіхи в роботі (ч. 3 ст. 48 КЗпП).
Гарантовані 24 дні відпочинку на рік — не межа. Окрім щорічної основної відпустки, деяким працівникам встановлюються щорічні додаткові відпустки, зокрема — додаткова відпустка за особливий характер праці. Які працівники можуть претендувати на неї та скільки додатково відпочивати, — детально у статті.