Конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я — по-новому

Порядком розширений перелік осіб, які можуть виконувати обов’язки керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я під час проведення конкурсу, та змінений склад комісії.
Конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я — по-новому

⇛ Норма робочого часу на 2021 рік ⇚

КМУ вніс зміни до Порядку проведення конкурсу на посаду керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я.

Зміни внесли постановою КМУ від 22.07.2020 № 637 до «Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», затвердженого Постановою КМУ від 27.12.2017 № 1094 (далі — Порядок).

Законодавці змінили умови проведення конкурсу та виклали у новій редакції пункт 6 Порядку. Тепер до призначення керівника закладу за результатами конкурсу може бути призначена інша особа або виконувати обов’язки керівника може штатний працівник, але не більше двох місяців.

Особа, на яку покладають виконання обов’язків керівника закладу або яку призначають виконуючим обов’язки керівника закладу, повинна відповідати єдиним кваліфікаційним вимогам для керівника закладу охорони здоров’я.

Відповідно до нової редакції пункту 8 Порядку орган управління державного, комунального закладу охорони здоров’я своїм рішенням утворює окрему конкурсну комісію для проведення окремого конкурсу на посаду керівника. Постійно діючу комісію за новим Порядком не утворюють.

Конкурсну комісію починають формувати одночасно з оприлюдненням рішення про проведення конкурсу на офіційному вебсайті органу управління.

За новими умовами проведення конкурсу для визначення складу конкурсної комісії діючих та новостворених державних, комунальних закладів охорони здоров’я галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають пропозиції щодо чотирьох кандидатур на посаду керівника органу управління, який визначає представників з числа таких кандидатур та/або з числа незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників органу управління.

Олена Петровська,

експерт Експертус Кадри

Відновлення бронювання у Дії

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершуємо діловодний 2024-й та розпочинаємо 2025-й: шість невідкладних справ

Завершення діловодного року — це завжди звітність, журнали з діловодства та перевірка ведення документообігу протягом року. Правила організації діловодства та архівного зберігання документів завжди викликають низку питань: які загальні правила ведення діловодства, як має бути влаштована організація діловодства на підприємстві, де знайти реєстраційні форми діловода? Наші експерти підготували відповіді на ці та інші питання про ведення діловодства на підприємстві.
5487

Подання до ТЦК та СП списку громадян, що підлягають приписці до призовних дільниць: порядок та зразок

Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
41186

Наказ про оголошення простою через відключення світла та тепла

Через військову агресію росії, частина енергетичної інфраструктури України зазнала пошкоджень. Якщо підприємство не може провадити господарську діяльність у повному обсязі через відключення електроенергії та/або теплопостачання, оформіть наказ про простій. Скористайтеся зразком із статті
19226

Запис в трудову книжку про прийняття на роботу

Роботодавець на вимогу працівника зобов’язаний вносити до трудової книжки, що зберігається у працівника, записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення, заохочення та нагороди за успіхи в роботі (ч. 3 ст. 48 КЗпП).
96921

Щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці: кому та за яких умов надається

Гарантовані 24 дні відпочинку на рік — не межа. Окрім щорічної основної відпустки, деяким працівникам встановлюються щорічні додаткові відпустки, зокрема — додаткова відпустка за особливий характер праці. Які працівники можуть претендувати на неї та скільки додатково відпочивати, — детально у статті.
26038

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді