Карантинні обмеження для закладів освіти у регіонах з «помаранчевим» та «червоним» рівнем епідемічної небезпеки

У регіонах із значним поширенням COVID-19 карантинні обмеження не дозволять здобувачам освіти 1 вересня розпочати навчальний процес в класах, аудиторіях, лабораторіях та спортзалах.

Карантинні обмеження для закладів освіти у регіонах з «помаранчевим» та «червоним» рівнем епідемічної небезпеки

Відповідно до постанови КМУ від 22.07.2020 № 641 на території регіону з «помаранчевим» рівнем епідемічної небезпеки заборонено відвідувати заклади освіти здобувачами освіти групами кількістю більше ніж 20 осіб, крім закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

Карантин продовжено до 31 серпня. Що заборонено?

У регіоні з «червоним» рівнем небезпеки здобувачам освіти заборонено відвідувати заклади освіти.

На території регіонів з «помаранчевим» та «червоним» рівнем епідемічної небезпеки органи державної влади та місцевого самоврядування можуть застосовувати додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи в межах компетенції.

Карантинні обмеження для закладів освіти у регіонах з «помаранчевим» та «червоним» рівнем епідемічної небезпеки

Карантинні обмеження для закладів освіти у регіонах з «помаранчевим» та «червоним» рівнем епідемічної небезпекиДізнайтеся, кому з працівників роботодавець зобов’язаний робити працівникам тести на коронавірус (COVID-19)

На період дії карантину тимчасово (до 1 вересня 2020) дозволено проводити акредитації освітніх програм підготовки здобувачів вищої освіти у віддаленому (дистанційному) режимі, а також ухвалювати рішення про умовну (відкладену) акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи.

Олена Петровська,

експерт Експертус Кадри

Як провести скорочення чисельності та штату

Статті за темою

Усі статті за темою

День кадровика в Україні

У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
5446

Реформа системи встановлення інвалідності в дії: що потрібно знати роботодавцю

З 1 січня 2025 року в Україні набула чинності реформа системи встановлення інвалідності, яка передбачає заміну медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) на експертні команди з оцінювання повсякденного функціонування особи, що працюватимуть при лікувальних закладах. Ліквідація МСЕК в Україні викликала низку питань, як серед працівників, так і серед роботодавців. Наші експерти підготували відповіді на найактуальніші з таких питань.
822

Калькулятор днів відпустки

Виникли проблеми з тим, як розрахувати кількість відпускних днів? Шукаєте розрахунок днів невикористаної відпустки при звільненні онлайн? Переймаєтесь як розрахувати кількість днів відпустки за фактично відпрацьований час та як порахувати кількість днів невикористаної відпустки? Рішення усіх питань — наш калькулятор відпусток онлайн.
529556

Калькулятор стажу — ваш онлайн помічник

Калькулятор трудового стажу є важливою складовою не лише для нарахування пенсії, а й для отримання різних соціальних гарантій та компенсацій. У багатьох випадках якісний та точний калькулятор стажу роботи може бути складним і потребує врахування численних нюансів, таких як перерви в роботі, відпустки або звільнення. Однак завдяки сучасним онлайн інструментам, таким як онлайн калькулятор стажу роботи, цей процес став простим і доступним для кожного. Усе про калькулятор стажу по трудовій книжці онлайн — у статті.
123575

Роль кадрової служби у забезпеченні ефективності компанії

Кадрова служба є невід’ємною частиною будь-якої організації. Від її ефективності залежить не тільки правильність оформлення документів, але й загальна продуктивність компанії. Як здійснити аналіз ефективності кадрових процесів та віднайти стратегії для підвищення їх результативності — у статті.
350

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді