Робота закладів громадського харчування буде обмежена в часі, робота освітян теж зазнає змін. Кадровики мають готуватись до чергових оновлень в режимі роботи працівників, у тому числі тих, які мають дітей.

У зв'язку зі зростанням захворюваності на COVID-19 в Україні, МОЗ вважає необхідним продовжити карантин до 31 грудня. Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі Hromadske.radio.
«Ми будемо завтра (13 жовтня — ред.) ініціювати заслухати на засіданні уряду продовження карантину до 31 грудня 2020 року», — поінформував головний санлікар.
Також В. Ляшко повідомив, що діяльність закладів громадського харчування після 22:00 буде обмежена.
Як продовжити відпустки, простій та дистанційну роботу
Він додав, що у зв'язку з епідеміологічною ситуацією в Україні уряд змушений переглядати чинні карантинні обмеження: зокрема, запропоновано змістити канікули для навчальних закладів з 15 по 30 жовтня. Після 30 жовтня влада вирішуватиме, як школи працюватимуть надалі.
Вищим навчальним закладам запропонують перейти на дистанційну роботу з 15.10.2020 по 15.11.2020 із замовним виїздом студентів з гуртожитків, крім сиріт, а також позбавлених батьківського піклування дітей і людей, який приїхали з окупованих територій Донбасу та Криму.
Слід зауважити, що 12 жовтня на нараді у президента Володимира Зеленського було ухвалено низку рішень. Так, осінні канікули в школах мають розпочатися раніше — Міносвіти рекомендує розпочати шкільні канікули незалежно від кольору карантинної території з 15 жовтня, а не 21 жовтня, як передбачалось раніше. Канікули триватимуть з 15 по 30 жовтня. ВНЗ переходять на дистанційне навчання на період з 15 жовтня по 15 листопада з обов'язковим виїздом всіх студентів з гуртожитків.
Отже, кадровикам слід тримати руку на пільсі. Бути готовими змінити алгоритм роботи під час карантину, зокрема режим роботи, початок і закінчення роботи підприємства. Також необхідно вирішити, як надати відпустку або організувати роботу працівників із дітьми під час карантину.
У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
З 1 січня 2025 року в Україні набула чинності реформа системи встановлення інвалідності, яка передбачає заміну медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) на експертні команди з оцінювання повсякденного функціонування особи, що працюватимуть при лікувальних закладах. Ліквідація МСЕК в Україні викликала низку питань, як серед працівників, так і серед роботодавців. Наші експерти підготували відповіді на найактуальніші з таких питань.
Виникли проблеми з тим, як розрахувати кількість відпускних днів? Шукаєте розрахунок днів невикористаної відпустки при звільненні онлайн? Переймаєтесь як розрахувати кількість днів відпустки за фактично відпрацьований час та як порахувати кількість днів невикористаної відпустки? Рішення усіх питань — наш калькулятор відпусток онлайн.
Калькулятор трудового стажу є важливою складовою не лише для нарахування пенсії, а й для отримання різних соціальних гарантій та компенсацій. У багатьох випадках якісний та точний калькулятор стажу роботи може бути складним і потребує врахування численних нюансів, таких як перерви в роботі, відпустки або звільнення. Однак завдяки сучасним онлайн інструментам, таким як онлайн калькулятор стажу роботи, цей процес став простим і доступним для кожного. Усе про калькулятор стажу по трудовій книжці онлайн — у статті.
Кадрова служба є невід’ємною частиною будь-якої організації. Від її ефективності залежить не тільки правильність оформлення документів, але й загальна продуктивність компанії. Як здійснити аналіз ефективності кадрових процесів та віднайти стратегії для підвищення їх результативності — у статті.