За даними Нацполіції з моменту переведення країни на жовтий рівень епіднебезпеки складено 1 137 адміністративних протоколів за порушення правил карантину та 12 436 постанов про перебування осіб у громадських місцях без захисних масок.
Яка відповідальність за порушення карантину
Адмінпротоколи складали переважно відносно юридичних осіб. Йдеться про ч.1 ст.44-3 "Порушення правил щодо карантину людей" КУпАП.
За порушення карантинних правил передбачена відповідальність у вигляді штрафу:
- для громадян – у розмірі від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян,
- для посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
За цей же час поліцейські склали 12 436 постанов про вчинення правопорушень, які передбачені ч. 2 ст. 44-3 КУпАП: перебування фізичних осіб без засобів індивідуального захисту у громадських будинках, спорудах чи громадському транспорті.
Якщо у вас відсутня захисна маска у громадському місці, то це тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
З початку запровадження карантинних обмежень на території України було складено 103 774 адміністративні протоколи за правопорушення пов’язані із карантинними правилами:
- найбільше стосувалось працівників підприємств та установ – 18 747 протоколів;
- 13 287 протоколів склали щодо водіїв транспортних засобів;
- 9 823 – щодо керівників торговельних закладів;
- 4 770 – керівників закладів громадського харчування та розважальних закладів.
Навчання у Вищій Школі Кадровика відбувається дистанційно. Не потрібно їздити на заняття, відвідувати лекції або семінари. Вища Школа Кадровика працює 7 днів на тиждень та 24 години на добу - навіть у вихідні та святкові дні
За порушення правил самоізоляції склали 3 543 адміністративні протоколи.
До суду вже направили 101 467 протоколів.
З часу початку карантину поліцейські винесли 368 655 постанов через перебування у громадських закладів осіб без засобів індивідуального захисту.
За матеріалами МОЗ