Праця іноземців: як продовжити дозвіл?

Роботодавцеві знадобиться звернутися до центру зайнятості

Праця іноземців: як продовжити дозвіл?Державна служба України з питань праці нагадала про механізм продовження дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

Цей документ є підставою для прийняття таких осіб на роботу. Щоб отримати його, роботодавці повинні звернутися до територіального органу Державної служби зайнятості — саме тут видають такі дозволи. 

У разі завершення терміну дії дозволу його можна продовжити. Для цього роботодавцеві потрібно подати відповідну заяву до центру зайнятості — не пізніше, ніж за 20, але не раніше, ніж за 50 календарних днів до закінчення терміну дії дозволу.

За матеріалами Управління інспекційної діяльності у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «Перевірки Держпраці під час воєнного стану», який відбудеться 23 травня. Спікер — посадова особа Держпраці. У програмі — підстави для перевірки, як уникнути штрафів, різниця між трудовим договором і ЦПХ.

❗️Якщо хочете отримати персональну відповідь від посадової особи Держпраці, поставте запитання до 20 травня включно в чат вебінару❗️

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Перевірки Держпраці під час воєнного стану

Статті за темою

Усі статті за темою

Які документи для прийняття на роботу має подати претендент на посаду

Перед прийняттям на роботу (укладанням трудового договору) необхідно перевірити у претендента наявність всіх необхідних документів та їх легітимність. Які саме документи має подати потенційний працівник та на що слід звернути увагу кадровику, перевіряючи такі документи, детально читайте у статті.
83414

Працевлаштування іноземця: порядок оформлення та укладення трудового договору

Працевлаштування іноземних громадян в Україні має свою специфіку. Оформлення на роботу іноземців з посвідкою на постійне проживання відбувається за тими ж правилами, що й самих українців. Водночас, процес працевлаштування іноземців з посвідкою на тимчасове проживання має певні особливості, які співробітник кадрового відділу зобов’язаний враховувати.
54209

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді