Державна служба України з питань праці нагадала про механізм продовження дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.
Цей документ є підставою для прийняття таких осіб на роботу. Щоб отримати його, роботодавці повинні звернутися до територіального органу Державної служби зайнятості — саме тут видають такі дозволи.
У разі завершення терміну дії дозволу його можна продовжити. Для цього роботодавцеві потрібно подати відповідну заяву до центру зайнятості — не пізніше, ніж за 20, але не раніше, ніж за 50 календарних днів до закінчення терміну дії дозволу.
За матеріалами Управління інспекційної діяльності у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці
Перед прийняттям на роботу (укладанням трудового договору) необхідно перевірити у претендента наявність всіх необхідних документів та їх легітимність. Які саме документи має подати потенційний працівник та на що слід звернути увагу кадровику, перевіряючи такі документи, детально читайте у статті.
Працевлаштування іноземних громадян в Україні має свою специфіку. Оформлення на роботу іноземців з посвідкою на постійне проживання відбувається за тими ж правилами, що й самих українців. Водночас, процес працевлаштування іноземців з посвідкою на тимчасове проживання має певні особливості, які співробітник кадрового відділу зобов’язаний враховувати.
У статті детально розкажемо, як отримати дозвіл на працевлаштування іноземця та у яких випадках можливе скасування дозволу на працевлаштування іноземця