Облік робочого часу під час воєнного стану: отримайте відповіді на свої запитання

Долучайтеся до відкритого заходу від Експертус Кадри

Облік робочого часу під час воєнного стану: отримайте відповіді на свої запитання

5 травня запрошуємо вас об 11:00 на відкритий вебінар. На гарячі кадрові запитання відповість Ольга Догадіна, керівник експертної групи Експертус Кадри.

Облік робочого часу під час воєнного стану: отримайте відповіді на свої запитанняВстигніть поставити своє запитання експерту в коментарях на сайті заходу. Запитання приймаються до 24:00 2 травня 2022 р..

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ВЕБІНАР

На семінарі ви дізнаєтеся:

  1. Які норми КЗпП не застосовуємо під час дії воєнного стану
  2. Чи обов’язково збільшувати тижневу норму робочого часу до 60 годин
  3. Як залучати та компенсувати роботу у вихідні дні
  4. Як оплачувати роботу 01 і 09 травня
  5. Чи затверджувати наказом змінену місячну норму робочого часу
  6. Чи можна встановити графік роботи по 12 годин: 2 вдень, 2 вночі, 2 дні вихідні

Колего, редакція Експертус Кадри продовжує працювати для Вас в умовах війни.

Разом ми робимо внесок у відновлення економіки нашої країни. Передплатіть зі знижкою 50% журнал «Кадровик-01» або експертно-правову систему «Експертус Кадри» чи навчання на базових курсах Вищої Школи Кадровика та Вищої Школи Асистента Керівника. Будьте певні, що матимете відповіді на всі робочі запитання не лише під час воєнного стану, а й після Перемоги!

Все буде Україна!

Як провести скорочення чисельності та штату

Статті за темою

Усі статті за темою

Перехід на літній час 2025 в табелі обліку та графіках змінності

Переведення годинника на літній час передбачає додавання однієї години до поточного часу. Це зміна, яка зазвичай відбувається весною для економії енергії та кращого використання світлового дня. Про те, чи варто відображати весняне переведення годинника в табелі обліку використання робочого часу та які особливості має перехід на літній час 2025 року — читайте у статті.
2695

Індивідуальний графік роботи — встановлюємо правильно

Працівник може звернутися до роботодавця з проханням встановити йому індивідуальний графік роботи: раніше починати роботу, раніше закінчувати, зменшити час перерви. На практиці роботодавці ідуть назустріч працівникам, які аргументують таку потребу поважними причинами.
69419

Наказ про затвердження положення про облік використання робочого часу

Управління робочим часом є важливим аспектом організації праці на підприємстві. Для ефективного обліку робочого часу роботодавець повинен розробити та затвердити відповідне Положення про облік використання робочого часу, яке регулює правила обліку, реєстрації та контролю за робочим часом працівників. Як скласти наказ про затвердження положення про облік використання робочого часу — у статті.
41057

Неповний робочий час: запровадження, оплата, табелювання

Неповний робочий час — це один із видів тривалості робочого часу, передбачений законодавством. Що передбачає неповний робочий час і порядок його встановлення? Для кого встановлюється неповний робочий час? Чи можливе переведення на неповний робочий день під час війни? Як зафіксувати неповний робочий час в штатному розписі? Усе про неповний робочий час в умовах війни та перехід з неповного робочого часу на повний — у статті.
149694

Підсумований облік робочого часу

Підсумований облік робочого часу — це досить поширене явище на практиці. Проте, невизначеності в законодавстві щодо окремих його елементів викликають ряд питань. Зокрема, які характеристики має підсумований облік робочого часу і оплата праці, як закріплюється підсумований облік робочого часу в Колективному договорі, чи має свої особливості підсумований облік робочого часу для сумісників. Відповіді на ці та інші запитання щодо підсумованого обліку робочого часу читайте у статті.
42451

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді