Рекомендації допоможуть організувати адаптацію не лише новопризначених працівників, а й тих, хто відновлює роботу після закінчення відпустки для догляду за дитиною, завершення військової служби тощо.
Національне агентство України з питань державної служби (НАДС) підготувало Методичні рекомендації щодо процедури проведення адаптації новопризначених посадових осіб місцевого самоврядування в органах місцевого самоврядування (затверджені наказом НАДС від 08.07.2022 року № 55-22). Мета документа — забезпечення уніфікованого системного підходу для процедури адаптації працівників.
Як подати звіт № 3-ПН за новою формою
Методичні рекомендації стануть у пригоді структурним підрозділам/спеціалістам з питань персоналу ОМС під час підготовки та проведення процедури адаптації новопризначених посадових осіб місцевого самоврядування, а також тих, хто приступає до виконання посадових обов’язків після закінчення відпустки для догляду за дитиною, завершення військової служби тощо.
Документ, зокрема, містить:
- опис рекомендованих етапів адаптації та заходів, що здійснюються під час їх проведення;
- чеклісти для учасників адаптації;
- приклад програми адаптації;
- структуру довідника для новопризначеної посадової особи місцевого самоврядування;
- форми для отримання зворотного зв’язку та визначення успішності процедури проведення адаптації та ще багато іншого.
Методичні рекомендації щодо процедури проведення адаптації новопризначених посадових осіб місцевого самоврядування в органах місцевого самоврядування
Джерело: НАДС
Вакансій багато — кандидатів мало. Щоб не стикатися з цим та заощадити свій час, складіть правильне оголошення про прийом на роботу. Зразок оголошення про прийом на роботу має не лише привернути увагу потенційних кандидатів, а й відповідати законодавству та не дискримінувати жодну категорію осіб. Усе про вдалий зразок оголошення на роботу — у статті.
Якщо ваше підприємство належить до тих, що стрімко розвиваються, ви плануєте створювати нові підрозділи, філіали, добирати нових працівників, варто знати: це — додатковий оберемок кадрових справ. В нагоді стане зручний сервіс — «Калькулятор кількості кадровиків». Він зекономить ваш час на розрахунках і дасть змогу ліпше підготуватися до розмови з керівником про нагальну потребу прийняти на роботу ще одного працівника відділу кадрів.
Атестація робочих місць за умовами праці: для чого проводиться, чи забезпечує кадрова служба підприємства її проведення та чи можна відтермінувати в умовах воєнного стану. На ці запитання знайдете відповіді у статті.
Як правильно сформувати кадровий резерв, а потім ефективно працювати з резервістами? Покроковий алгоритм допоможе вирішити ці завдання, а також сприятиме покращенню процесу відбору персоналу при переведенні на інші посади, навчанні працівників новим професіям, методам праці, технологіям.
Мотивація працівників в сучасних умовах — одне із найважливіших завдань HR-менеджерів та кадровиків. Для того щоб правильно мотивувати до роботи підлеглих, керівник має насамперед добре розуміти людську природу. Пропонуємо вам 12 ідей, які допоможуть надихнути персонал на плідну роботу у 2020 році. Не відкладайте на потім, адже рік вже розпочався.