Причетність кадровика до проведення атестації робочих місць за умовами праці

UA RU
Атестація робочих місць за умовами праці — обов’язок роботодавців, які потрапляють під дію Списків № 1 та № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах. Хто відповідальний за її проведення: відділ кадрів чи служба охорони праці?

Кадрова служба не повинна вивчати умови праці на робочих місцях і складати списки професій та робіт, за якими необхідно атестувати робочі місця. Атестація робочих місць за умовами праці — функція служби охорони праці. Аргументи — у кваліфікаційних характеристиках професій працівників. У Випуску 1 Довідника кваліфікаційних характеристик працівників (ДКХП), вказано:

  • начальник відділу кадрів відповідає за організацію атестації працівників: бере участь в атестації, розробленні заходів щодо реалізації рекомендацій атестаційних комісій, визначає коло працівників, які підлягають черговій та повторній атестації, забезпечує підготовлення необхідних документів;
  • інспектор з кадрів: готує необхідні матеріали для атестаційної, кваліфікаційної і тарифікаційної комісій.

В означених кваліфікаційних характеристиках йдеться про атестацію працівників відповідно до Закону України «Про професійний розвиток працівників» від 12.01.2012 № 4312-VI, а не про атестацію робочих місць за умовами праці.

У розділі «Повинен знати» кваліфікаційних характеристик начальника відділу кадрів та інспектора з кадрів немає вимоги щодо знання законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.

Атестацію робочих місць за умовами праці регулює законодавство про охорону праці. Завдання служби охорони праці:

  • розробляє спільно з іншими підрозділами підприємства комплексні заходи для досягнення встановлених нормативів та підвищення існуючого рівня охорони праці, плани, програми поліпшення умов праці, запобігає виробничому травматизму, професійним захворюванням, надає організаційно-методичну допомогу у виконанні запланованих заходів;
  • готує проекти наказів (розпоряджень) з питань охорони праці та вносить їх на розгляд роботодавцю (п. 3.1, 3.2 Типового положення про службу охорони праці, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 15.11.2004 № 255).

Завдання начальника відділу охорони праці:

  • організовує вивчення умов праці на робочих місцях;
  • надає методичну допомогу керівникам підрозділів підприємства в складанні списків професій та посад, згідно з якими працівники повинні проходити обов’язкові попередні та періодичні медичні огляди, а також списків професій та посад, згідно з якими працівникам надають компенсації й пільги за тяжкі, шкідливі або небезпечні умови праці, у разі розроблення й перегляду інструкцій з охорони праці, стандартів підприємства з безпеки праці.

Кваліфікаційна характеристика начальника відділу охорони праці — у Випуску 1 ДКХП.

Інженер з охорони праці:

  • вивчає умови праці на робочих місцях;
  • надає підрозділам підприємства методичну допомогу у складанні переліків професій і посад, відповідно до яких працівники мають проходити обов’язкові медичні огляди, а також переліки професій посад, відповідно до яких на основі законодавства надається компенсація та пільги за важкі, шкідливі або небезпечні умови праці.

Кваліфікаційна характеристика інженера з охорони праці — у Випуску 1 ДКХП.


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді