Дозвіл на працевлаштування іноземців

Алгоритм дій роботодавця для отримання дозволу

Дозвіл на працевлаштування іноземців

Щоб отримати дозвіл на працевлаштування іноземця, роботодавець повинен подати заяву через обласний або Київський міський центр зайнятості.

Трудові відносини з іноземцем

Юридична особа або ФОП подає заяву особисто під час прийому посадовими особами, через ЦНАП, поштою з описом вкладення або через електронний кабінет роботодавця на сайті Державної служби зайнятості.

Документи іноземною мовою слід перекласти українською та нотаріально засвідчити підпис перекладача.

За відсутності підстав для відмови, рішення про видачу дозволу приймається в установлені законом строки та публікується на сайті центру зайнятості, а роботодавця повідомляють електронною поштою.

За інформацією

Закарпатського обласного центру зайнятості

Відновлення бронювання у Дії

Статті за темою

Усі статті за темою

Які документи для прийняття на роботу має подати претендент на посаду

Перед прийняттям на роботу (укладанням трудового договору) необхідно перевірити у претендента наявність всіх необхідних документів та їх легітимність. Які саме документи має подати потенційний працівник та на що слід звернути увагу кадровику, перевіряючи такі документи, детально читайте у статті.
104601

Працевлаштування іноземця: порядок оформлення та укладення трудового договору

Працевлаштування іноземних громадян в Україні має свою специфіку. Оформлення на роботу іноземців з посвідкою на постійне проживання відбувається за тими ж правилами, що й самих українців. Водночас, процес працевлаштування іноземців з посвідкою на тимчасове проживання має певні особливості, які співробітник кадрового відділу зобов’язаний враховувати.
56306

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді