
З 1 грудня 2024 року відновиться процес бронювання працівників після аудиту статусу критичності підприємств. Скористатися послугою зможуть лише ті компанії, які підтвердять свою критичність за новими правилами після публікації відповідної постанови.
Електронне бронювання через Дію
Також бронювання працівників здійснюватиметься виключно в електронному форматі через «Дію». У Мінцифри наголошують, що послуга надаватиметься саме через веб-портал, а не застосунок, оскільки так підприємствам зручно буде працювати в електронному форматі.
За інформацією Укрінформ
У період воєнного стану в Україні питання бронювання працівників набуло особливої актуальності. Для забезпечення функціонування критично важливих сфер держава дозволяє підприємствам бронювати співробітників через електронний сервіс «Дія». У цій статті розглянемо детальну інструкцію, як це зробити.
Під час воєнного стану порядок бронювання військовозобов’язаних передбачає два абсолютно різних механізми. У фокусі цієї статті відповіді на наступні питання: як забронювати працівника на період мобілізації, хто може забронювати працівника, чи можна забронювати мобілізованого працівника?
Аби правильно оформити запит на бронювання працівників, вам потрібно скласти лист-обґрунтування. Скачайте зразок, розроблений експертами.