
Служба зайнятості працевлаштувала 5000 внутрішньо переміщених осіб з початку року. Програмою компенсацій за працевлаштування ВПО скористались 3000 роботодавців.
Загальна сума компенсацій за працевлаштування становить 108 мільйонів гривень.
Державна служба зайнятості компенсує роботодавцям витрати у розмірі мінімальної зарплати за кожного працевлаштованого. Ця фінансова допомога надається на період до трьох місяців.
А якщо на роботу працевлаштовано ВПО з інвалідністю, допомога продовжується до шести місяців.
Щоб скористатись компенсаційною програмою, роботодавцям потрібно працевлаштувати ВПО на умовах трудового контракту. Заяву на отримання компенсації потрібно подати не раніше ніж через 5 календарних днів і не пізніше 6 місяців з дня працевлаштування. Це можна зробити у центрі зайнятості або через портал Дія.
За інформацією
Державної служби зайнятості
У сучасних умовах глобальної конкуренції та постійних змін на ринку праці, кадрова безпека підприємства набуває все більшого значення для стабільного функціонування будь-якого підприємства. Як кадровику запобігти внутрішнім загрозам та стабільно підтримувати кадрову безпеку на підприємстві — читайте у статті.
Управління персоналом є критично важливою складовою ефективної роботи будь-якого підприємства. Відділ кадрів (HR-відділ) не лише веде документацію, а й відповідає за залучення, адаптацію, розвиток і утримання персоналу. Але яка кількість кадровиків потрібна для якісного виконання цих функцій? Допомогти в цьому може калькулятор кількості кадровиків — спеціальний інструмент для розрахунку оптимального складу HR-команди.
У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
У сучасному бізнес-середовищі компанії, які прагнуть досягти високих результатів, повинні не лише конкурувати за клієнтів, а й активно залучати та утримувати талановитих працівників. Однак у конкурентному світі здобуття кваліфікованих кадрів є не менш важливим завданням. Ось тут на допомогу приходить HR-бренд — стратегічний підхід до формування репутації компанії як роботодавця. Як створити та підтримувати позитивний імідж компанії — у статті.
З 1 січня 2025 року в Україні набула чинності реформа системи встановлення інвалідності, яка передбачає заміну медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) на експертні команди з оцінювання повсякденного функціонування особи, що працюватимуть при лікувальних закладах. Ліквідація МСЕК в Україні викликала низку питань, як серед працівників, так і серед роботодавців. Наші експерти підготували відповіді на найактуальніші з таких питань.