Планові перевірки Держпраці у 2024 році

2617

Запитання

Держпраці затвердила план перевірок на 2024 рік. Це означає, що підприємству слід чекати на візит інспектора?

Відповідь

Постанова КМУ «Про припинення заходів державного нагляду (контролю) і державного ринкового нагляду в умовах воєнного стану» від 13.03.2022 № 303 чинна. Але заходи державного нагляду/контролю на 2024 рік планує.

Планові перевірки Держпраці у 2024 роціКоли затверджують плани перевірок

Попри те, що Держпраці не провадить планових перевірок з питань дотримання законодавства про працю, обов’язок планування не скасований. Тому Держпраці наказом від 30.11.2023 № 214 затвердила Річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2024 рік (далі — План).

Планові перевірки Держпраці у 2024 роціСкачати Річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю)

Якщо протягом року Уряд відновить планові перевірки, Держпраці послуговуватиметься Планом від дати, коли відновлять перевірки.

Огляд змін трудового законодавства за перше півріччя 2024

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Фізіогноміка — сучасний нетрадиційний метод підбору персоналу

Сьогодні до нетрадиційних методів добору працівників вдається все більше роботодавців. Застосування новітніх підходів до підбору персоналу стає ключовим фактором успіху. Не ризикуйте своїм майбутнім, наймаючи випадкових людей, зробіть ставку на професіоналів, які допоможуть вам досягти амбітних цілей.
47

Гнучка форма зайнятості: адаптація до реалій ринку праці

Гнучка форма зайнятості — це один із зручних варіантів працевлаштування як для роботодавця, так і для працівника. Сучасні умови в Україні та необхідність виїзду за кордон значної кількості громадян працездатного віку спонукають до поширення гнучкої зайнятості, яка передбачає «розмивання» основних стандартів трудових правовідносин
82

Калькулятор днів відпустки

Виникли проблеми з тим, як розрахувати кількість відпускних днів? Шукаєте розрахунок днів невикористаної відпустки при звільненні онлайн? Переймаєтесь як розрахувати кількість днів відпустки за фактично відпрацьований час та як порахувати кількість днів невикористаної відпустки? Рішення усіх питань — наш калькулятор відпусток онлайн.
512147

Заява на відстрочку у зв’язку із навчанням

У статті знайдете зразок заяви на відстрочку від мобілізації у зв’язку із навчанням, адже його часто запитують у працівників кадрової служби та HR. Поділіться з персоналом шаблоном заяви та юридичними підказками щодо того, як її складати
29363

Заява на відстрочку від мобілізації через інвалідність члена сім’ї

У статті знайдете зразок заяви на відстрочку від мобілізації через інвалідність члена сім'ї. Його доволі часто запитують у працівників кадрової служби та HR. Поділіться з персоналом шаблоном заяви та юридичними підказками щодо того, як її складати
17425