Номенклатура справ відділу кадрів 2024

Автор
порталу «Кадровик-01»
Скласти номенклатуру справ відділу кадрів на 2024 рік необхідно до 15 листопада. Не впевнені, як правильно скласти номенклатуру справ? Скористайтеся настановами та зразком номенклатури справ на 2024 рік від експертів Цифрового видавництва Експертус.

Як створити номенклатуру справ відділу кадрів 2024

РОЗГОРНУТИ

Встигніть розробити номенклатуру справ 2024 до 15 листопада поточного року. Так скеровує пункт 8 глави 1 розділу IV Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Мін’юсту від 18.06.2015 № 1000/5 (далі — Правила № 1000/5).

Увага!

Номенклатура справ відділу кадрів має враховувати не лише традиційні кадрові документи, а й документи з військового обліку та захисту персональних даних.

Примірна номенклатура справ 2024 — орієнтир. Частини справ у вас не буде, проте вестимете інші справи, які передбачає специфіка підприємства та фактичні завдання відділу. Наприклад, справи з документами з управління персоналом.

Важливо!

Якщо підприємство — джерело формування Національного архівного фонду (НАФ), зверніть увагу на примітки в графі 3. Справи, які обов’язково мають бути у відділі кадрів, позначені кольором.

Номенклатура справ зразок 2024

Номенклатура справ зразок 2024

СКАЧАТИзміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на святковий Вебінар до дня кадровика, який відбудеться 26 квітня. Спікери: Ірина Житкова, Ірина Матійко, Ольга Догадіна, Олена Петровська, Юлія Видиборець. У програмі — накопичення щорічної відпустки мобілізованому, оплата лікарняного суміснику, виплата лікарняного по вагітності та пологах при ускладнених пологах, обчислення спеціального стажу медикам.  Також експерти розкажуть про альтернативні способи обміну кадровими документами під час воєнного стану, як вивести на роботу працівників, звільнених зі строкової військової служби та дадуть відповіді на гарячі питання персонального військового обліку

Щоб переглянути святковий вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар до дня кадровика

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді