Посадова інструкція касира 2022

Автор
порталу «Кадровик-01»
Розроблення посадових (робочих) інструкцій для всіх посад — обов’язок роботодавця. Використайте зразок посадової інструкції, створений за ДСТУ 4163:2020, щоб уникнути штрафу. Адже відсутність посадової інструкції касира на підприємстві кваліфікується як порушення трудового законодавства.


Якщо штатним розписом підприємства передбачено посаду касира, — маєте розробити відповідну посадову інструкцію.

Відповідно до абзацу 2 пункту 6 Загальних положень Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, затвердженого наказом Мінсоцполітики від 29.12.2004 № 336 (далі — ДКХП), конкретний перелік посадових обов’язків визначається посадовими інструкціями керівників, професіоналів, фахівців, технічних службовців та робочими інструкціями робітників, які розробляють і затверджують роботодавці на основі ДКХП, ураховуючи конкретні завдання та обов’язки, функції, права, відповідальність працівників цих груп та особливості штатного розпису організації.

Кадровий інтенсив для бухгалтера

Посадова інструкція касира: зразок

касир посадова інструкція

СКАЧАТИ ЗРАЗОКСтаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «Як оформити відстрочку працівникам підприємства: алгоритм і судова практика», який відбудеться 11 липня. Спікер — адвокат, сертифікований експерт із військового обліку Леся Лавренюк

Щоб отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді