Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

Кадровик лише є співучасником підготовки та подання звітів. Звіти з праці зазвичай готує та подає бухгалтер чи економіст. Проте інформацію про середньооблікову кількість штатних працівників надає бухгалтеру саме кадровик.

Серед кадрових звітів 2019 маємо статистичну форму № 1-РС «Звіт про витрати на утримання робочої сили», за якою звітують раз на чотири роки. До 07.04.2019 респонденти мають подати до органу статистики інформацію за 2018 рік.

Кадрові звіти 2019

Кадрові звіти — 2019 ➦ СКАЧАТИ таблицю

Перелік кадрових звітів 2019, наданий у таблиці, — не вичерпний, адже підприємства різняться галузевою приналежністю, підпорядкованістю, видами господарської діяльності.

Хто відповідальний за складання та подання повідомлення ДФС?

Кадрові звіти 2019
Ірина Житковаголовний редактор Експертус Кадри
Повідомляння ДФС — компетенція бухгалтерської служби. Але не без участі кадровика.


⚡ ТОП-5 консультацій ⚡Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді