Звіт № 1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні»

UA RU
Автор
керівник експертної групи Експертус Кадри
Як заповнити та коли подавати форму № 1-ПА

Хто звітує за формою № 1-ПА

Звіт 1-ПА заповнюють суб’єкти господарювання, які:

  • надають послуги з посередництва в працевлаштуванні в Україні;
  • наймають працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців;
  • надають послуги з посередництва в працевлаштуванні за кордоном.

Якщо суб’єкт господарювання має філії, представництва, відділення, інші відокремлені підрозділи, він подає форму № 1-ПА за результатами діяльності всіх підрозділів.

Форму № 1-ПА подають:

  • в електронному з накладенням електронного цифрового підпису;
  • паперовому вигляді із засвідченням підписом керівника або уповноваженої ним особи.

За якою формою звітувати

Форма звіту «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні» (Форма № 1-ПА (квартальна) та порядок його подання затверджені наказом Мінсоцполітики від 03.06.2019 № 851 (далі — Порядок № 851).

Як заповнити форму № 1-ПА

Як заповнити форму 1-ПА визначають розділи ІІ-IV Порядку № 851.

Розділ I заповнює суб’єкт господарювання, які надає послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні.

У підрозділі 1 зазначте розподіл кількості громадян, працевлаштованих у звітному кварталі, за професіями (посадами) та розміром заробітної плати.

Графа А — порядковий номер запису.

Графа 1 — найменування професії (посади) відповідно до Класифікатора професій ДК 003:2010.

Графа 2 — кількість працевлаштованих громадян за зазначеними у графі 1 професіями (посадами).

Графи 3-6 — кількість працевлаштованих громадян за розміром заробітної плати. Включайте й додаткові матеріальні заохочення.

Сума даних рядка 01 за графами 3-6 включно повинна дорівнювати загальній кількості громадян, працевлаштованих за професіями (посадами), зазначених у рядку 01 графи 2.

Підрозділ 2 — розподіл кількості працевлаштованих громадян за статтю, віковими групами та рівнем освіти.

Рядок 01 графи 1 — загальна кількість працевлаштованих громадян, яка дорівнює сумі даних у рядках 02-03, 04-11 та 12-14 графи 1 та даним у рядку 01 графи 2 підрозділу 1.

Компенсації для роботодавців за працевлаштування безробітних

Розділ II заповнює суб’єкт господарювання, який здійснює наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців відповідно до укладених трудових договорів.

Підрозділ 1 — розподіл кількості працівників, направлених до інших роботодавців, за тривалістю працевлаштування, рівнем заробітної плати та місцем проживання: міські поселення, сільська місцевість.

Рядок 01 графи 1 — загальна кількість направлених працівників у звітному кварталі.

Сума даних у рядках 02-06, 07-10 та 11-12 повинна дорівнювати даним у рядку 01 графи 1.

Підрозділ 2 — кількість роботодавців (включаючи фізичних осіб), у яких працювали громадяни, направлені на роботу суб’єктом господарювання, що здійснює наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців.

Розділ III заповнює суб’єкт господарювання, який надає послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном відповідно до ліцензії, виданої органом ліцензування.

Підрозділ 1 — розподіл кількості громадян, працевлаштованих за кордоном, за країнами світу відповідно до Статистичної класифікації країн світу, затвердженої наказом Держстату від 30.12.2013 № 426. Статистична класифікація країн світу розміщена в електронному вигляді на веб-сайті Держстату.

Графа А — назва країни працевлаштування, де здійснювала трудову діяльність працевлаштована особа.

Кадрові звіти — 2024

Кадрові звіти — 2024

Графа Б — порядковий номер запису.

Рядок 01 графи 1 — загальна кількість громадян, працевлаштованих за кордоном у звітному кварталі.

Підрозділ 2 — розподіл кількості громадян, працевлаштованих за кордоном, за статтю, місцем проживання до виїзду за кордон: міські поселення або сільська місцевість, віковими групами, рівнем освіти та тривалістю працевлаштування.

Рядок 01 графи 1 — загальна кількість громадян, працевлаштованих за кордоном. Сума даних у рядках 02-03, 04-05, 06-13, 14-16 та 18-22 графи 1 повинна дорівнювати загальній кількості громадян, працевлаштованих за кордоном, за даними рядка 01 графи 1 підрозділу 2 та рядка 01 графи 1 підрозділу 1.

Підрозділ 3 — розподіл кількості громадян, працевлаштованих за кордоном у звітному кварталі, за видами економічної діяльності на останньому місці роботи в Україні.

Рядок 01 графи 1 — загальна кількість громадян, працевлаштованих за кордоном. Сума даних у рядках 02-23 графи 1 повинна дорівнювати даним у рядку 01 графи 1 підрозділу 3 та даним у рядках 01 графи 1 підрозділів 1,2.

Підрозділ 4 — розподіл громадян, працевлаштованих за кордоном у звітному кварталі, за видами економічної діяльності у країні призначення.

Графік роботи працівників

Рядок 01 графи 1 — загальна кількість громадян, працевлаштованих за кордоном. Сума даних у рядках 02-22 графи 1 повинна дорівнювати даним у рядку 01 графи 1 та даним у рядках 01 графи 1 підрозділів 1-3.

Підрозділ 5 — розподіл кількості громадян, працевлаштованих за кордоном у звітному кварталі, за професійними групами на останньому місці роботи в Україні.

Рядок 01 графи 1 — загальна кількість громадян, працевлаштованих за кордоном. Сума даних у рядках 02-10 графи 1 повинна дорівнювати даним у рядку 01 графи 1 та даним у рядках 01 графи 1 підрозділів 1-4.

Підрозділ 6 — розподіл громадян, працевлаштованих за кордоном, за професійними групами в країні призначення.

Рядок 01 графи 1 — загальна кількість громадян, працевлаштованих за кордоном. Сума даних у рядках 02-10 графи 1 повинна дорівнювати даним у рядку 01 графи 1 та даним у рядках 01 графи 1 підрозділів 1-5.

Строк подання Звіту 1-ПА

Щоквартально. Останній день звітування — 15-те число місяця після звітного кварталу. Нагадаємо, що у цьому місяці звіт потрібно подати до 15 січня.

УВАГА!

Якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, днем закінчення строку подання форми № 1-ПА є перший після нього робочий день

Куди подавати Звіт за формою № 1-ПА

Форму № 1-ПА подають до міського, районного, міськрайонного центру зайнятості.

Бланк форми № 1-ПА

Бланк форми № 1-ПА

СКАЧАТИзміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на святковий Вебінар до дня кадровика, який відбудеться 26 квітня. Спікери: Ірина Житкова, Ірина Матійко, Ольга Догадіна, Олена Петровська, Юлія Видиборець. У програмі — накопичення щорічної відпустки мобілізованому, оплата лікарняного суміснику, виплата лікарняного по вагітності та пологах при ускладнених пологах, обчислення спеціального стажу медикам.  Також експерти розкажуть про альтернативні способи обміну кадровими документами під час воєнного стану, як вивести на роботу працівників, звільнених зі строкової військової служби та дадуть відповіді на гарячі питання персонального військового обліку

Щоб переглянути святковий вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар до дня кадровика

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді