Типова форма № П-3 «Наказ про надання відпустки»

UA RU
Автор
керівник експертної групи Експертус Кадри
Наказ про надання відпустки можна скласти за типовою формою № П-3. Ця форма призначена для оформлення наказу про надання будь-якої відпустки. Зокрема відпустки без збереження заробітної плати, відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, а не лише щорічної.

Скарбничка кадровика:
Типова форма № П-3 СКАЧАТИ бланк

Типова форма наказу про надання відпустки № П-3 — затверджена наказом Держкомстату від 05.12.2008 № 489. Складання наказів за типовими формами допомагає уникнути помилок. Адже типові форми передбачають всю основну інформацію, що має бути в наказах.

За необхідності кадровик може доповнити накази, складені за типовими формами, іншими показниками.

Типову форму № П-3 «Наказ (розпорядження) про надання відпустки» доцільно доповнити графою, в якій вказувати підставу надання відпустки. Приміром, графік відпусток, заява працівника тощо.

Зразок оформлення наказу за типовою формою № П-3

Зразок оформлення наказу за типовою формою № П-3

СКАЧАТИ

Також накази, що складають за типовими формами, варто доповнити реквізитом — місце складання або видання документа.

Бланк типової форма № П-3

Бланк типової форма № П-3

СКАЧАТИзміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на святковий Вебінар до дня кадровика, який відбудеться 26 квітня. Спікери: Ірина Житкова, Ірина Матійко, Ольга Догадіна, Олена Петровська, Юлія Видиборець. У програмі — накопичення щорічної відпустки мобілізованому, оплата лікарняного суміснику, виплата лікарняного по вагітності та пологах при ускладнених пологах, обчислення спеціального стажу медикам.  Також експерти розкажуть про альтернативні способи обміну кадровими документами під час воєнного стану, як вивести на роботу працівників, звільнених зі строкової військової служби та дадуть відповіді на гарячі питання персонального військового обліку

Щоб переглянути святковий вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар до дня кадровика

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді