Із 1 січня 2015 року перевірку достовірності відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, здійснюватиме центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику
Із 1 січня 2015 року перевірку достовірності відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, здійснюватиме центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику.
Таке нововведення передбачене Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної антикорупційної політики у зв'язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України» від 13.05.2014 № 1261-VII, який набрав чинності 04.06.2014.
Зокрема, Законом встановлено штраф від 150 до 500 нмдг (2550–8500 грн.) за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, передбаченій Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».
Достовірність зазначених у декларації відомостей перевірятиме центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, у порядку, визначеному цим органом.
Для перевірки достовірності зазначених у декларації відомостей державний орган, орган влади АР Крим, орган місцевого самоврядування, інша юридична особа публічного права протягом 10 днів із дня одержання декларації від суб’єкта декларування повинен надіслати її копію центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику.
Докладніше про ці та інші новації в антикорупційному законодавстві — дізнайтеся з наступних номерів журналу «Кадровик-01»
У сучасному бізнес-середовищі компанії, які прагнуть досягти високих результатів, повинні не лише конкурувати за клієнтів, а й активно залучати та утримувати талановитих працівників. Однак у конкурентному світі здобуття кваліфікованих кадрів є не менш важливим завданням. Ось тут на допомогу приходить HR-бренд — стратегічний підхід до формування репутації компанії як роботодавця. Як створити та підтримувати позитивний імідж компанії — у статті.
У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
З 1 січня 2025 року в Україні набула чинності реформа системи встановлення інвалідності, яка передбачає заміну медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) на експертні команди з оцінювання повсякденного функціонування особи, що працюватимуть при лікувальних закладах. Ліквідація МСЕК в Україні викликала низку питань, як серед працівників, так і серед роботодавців. Наші експерти підготували відповіді на найактуальніші з таких питань.
Виникли проблеми з тим, як розрахувати кількість відпускних днів? Шукаєте розрахунок днів невикористаної відпустки при звільненні онлайн? Переймаєтесь як розрахувати кількість днів відпустки за фактично відпрацьований час та як порахувати кількість днів невикористаної відпустки? Рішення усіх питань — наш калькулятор відпусток онлайн.
Калькулятор трудового стажу є важливою складовою не лише для нарахування пенсії, а й для отримання різних соціальних гарантій та компенсацій. У багатьох випадках якісний та точний калькулятор стажу роботи може бути складним і потребує врахування численних нюансів, таких як перерви в роботі, відпустки або звільнення. Однак завдяки сучасним онлайн інструментам, таким як онлайн калькулятор стажу роботи, цей процес став простим і доступним для кожного. Усе про калькулятор стажу по трудовій книжці онлайн — у статті.