Як обчислюють надбавку за престижність педагогічної праці?

Надбавку за престижність педагогічної праці встановлюють педагогічним працівникам як за основним місцем роботи, так і за сумісництвом.

Управління Держпраці у Рівненській області нагадало, що надбавку за престижність педагогічної праці встановлено постановою КМУ «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування» від 23.03.2011 № 373.

Із 01.09.2011 усім категоріям педагогічних працівників установлена ця надбавка, граничний розмір якої становить 20% посадового окладу.

Перелік посад педагогічних працівників, яким установлюється доплата за престижність педагогічної праці, визначено в постанові КМУ від 14.06.2000 № 963.

Розмір надбавки встановлює керівник закладу в межах фонду оплати праці на весь обсяг навчального навантаження.

Якщо педагогічний працівник виконує роботу обсягом менше або більше норми, то розмір доплати відповідно зменшується або збільшується пропорційно навантаженню.

Надбавка встановлюється педагогічним працівникам, як за основним місцем роботи, так і за сумісництвом.

За інформацією Управління Держпраці у Рівненській області

Особливості трудових договорів із сумісниками

Статті за темою

Усі статті за темою

Розробка, укладення та виконання колективних договорів

Колективний договір — це угода між роботодавцем та колективом працівників (зазвичай представлений профспілкою), яка регулює умови праці, оплати праці, соціальні пільги, трудові права та обов’язки сторін. У статті ви дізнаєтеся про порядок укладення колективного договору та внесення змін до нього.
5746

Пільги та компенсації чорнобильцям

Чорнобильці мають право на пільги, визначені Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-XII. Обсяг пільг залежить від категорії, до якої віднесено особу, постраждалу від аварії на ЧАЕС.
47664

Оплата праці на підприємстві

Оплата праці — одне із основних питань трудового права, ключовим аспектом якого є поняття «мінімальна зарплата». Система оплати праці в Україні передбачає багато видів: тарифна оплата праці, грейдова оплата праці, безтарифна оплата праці, тарифна система оплати праці, грейдингова система оплати праці, акордна система оплати праці та інші. Щоб не заплутатися у виборі системи оплати праці, читайте матеріал від наших експертів.
23588

Наказ про підвищення окладу: зразок

Наказ належатиме до групи наказів з кадрових питань тривалого строку зберігання та є первинними документами для нарахування зарплати
102657

Як виплачувати вихідну допомогу при звільненні

Роботодавцям слід пам’ятати як правило, — з працівником слід провести повний розрахунок при звільненні. Які є види виплати при звільненні та як вони різняться залежно від підстави звільнення, як нараховуються розрахункові та що містить в собі виплата компенсації при звільненні, які виплати при звільненні за власним бажанням передбачено законом — детально у статті
249234

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді