Роботодавці звітуватимуть до органів статистики за формами 1-ПВ (місячна, квартальна) та 1-ПВ (умови праці).
У пригоді стануть звіти, які готує кадрова служба
Державна служба статистики України наказом від 20.12.2017 № 330 затвердила Загальний табель (перелік) форм державних статистичних спостережень на 2018 рік. З питань оплати праці та соціально-трудових відносин роботодавці звітуватимуть:
- щомісяця та щокварталу — Звіт із праці (форма № 1-ПВ). Форми затверджені наказом Держстату від 10.06.2016 № 90;
- один раз на два роки — Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці (форма № 1-ПВ (умови праці)). Форма затверджена наказом Держстату від 26.06.2017 № 150.
Ольга Догадіна,
провідний експерт Експертус Кадри
Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
Розробка інструкції з діловодства — тяжка та кропітка справа. Експерти підготували зразок наказу, який допоможе затвердити та ввести в дію інструкцію.
Кадрові звіти 2025 року є важливою частиною управлінського обліку на підприємствах і допомагають моніторити та аналізувати різні аспекти управління персоналом. Які кадрові звіти складати у 2025 році та як це робити — читайте у статті.
Особова картка — основний обліковий документ будь-якого працівника. Для зручності ведення документації затверджена типова форма П-2 (особова картка працівника), що є прикладом уніфікації первинного обліку. Для чого потрібна форма П-2? Які особливості заповнення передбачає бланк П-2 (особова картка працівника)? Чи заповнюється картка П-2 для сумісників? Відповіді на ці питання — у статті.
Які кадрові звіти складати у 2024 році?