КМУ прийняв розпорядження про перенесення робочого понеділка у січні наступного року.
Матеріали для скачування:
23 жовтня на засіданні Уряду було прийнято розпорядження про перенесення робочого дня із понеділка 6 січня 2020 року на суботу 11 січня.

Оскільки у 2020 році святковий день 7 січня, Різдво Христове, припадає на вівторок, Мінсоцполітики запропонувало перенести робочий день з понеділка 6 січня на суботу 11 січня.
КМУ прийняв акт задля оптимізації використання робочих днів і планування дозвілля громадян у святкові та неробочі дні.
На початку 2020 року відпочиватимемо 4 дні поспіль, а саме з 4 по 7 січня включно.
Дізнайтеся, як запобігти епідемії грипу та що робити, коли в офісі хворий працівник
Міністерство соціальної політики нагадує, що зазначене перенесення робочих днів не призведе, до зменшення тривалості робочого часу впродовж року, фонду заробітної плати, обсягу виробництва, надходжень бюджетних коштів тощо. Натомість працівники зможуть завчасно планувати свій відпочинок.
Вахтовий метод — це особлива форма організації робіт, заснована на використанні трудових ресурсів поза місцем їх постійного проживання за умов, коли не може бути забезпечено щоденне повернення працівників до місця постійного мешкання.
Табель робочого часу — підстава для нарахування зарплатні працівникам. Хто підписує табель обліку робочого часу? Який порядок ведення табелю обліку робочого часу? Як відмічається відпустка без збереження заробітної плати в табелі? Які особливості заповнення передбачає табель обліку робочого часу, зразок заповнення у разі зміни в обліку робочого часу? Відповіді на ці важливі питання а також реальний приклад заповнення табелю обліку робочого часу ви знайдете у статті.
Переведення годинника на літній час передбачає додавання однієї години до поточного часу. Це зміна, яка зазвичай відбувається весною для економії енергії та кращого використання світлового дня. Про те, чи варто відображати весняне переведення годинника в табелі обліку використання робочого часу та які особливості має перехід на літній час 2025 року — читайте у статті.
Працівник може звернутися до роботодавця з проханням встановити йому індивідуальний графік роботи: раніше починати роботу, раніше закінчувати, зменшити час перерви. На практиці роботодавці ідуть назустріч працівникам, які аргументують таку потребу поважними причинами.
Управління робочим часом є важливим аспектом організації праці на підприємстві. Для ефективного обліку робочого часу роботодавець повинен розробити та затвердити відповідне Положення про облік використання робочого часу, яке регулює правила обліку, реєстрації та контролю за робочим часом працівників. Як скласти наказ про затвердження положення про облік використання робочого часу — у статті.