У е-декларантів є лише 10 днів, щоб повідомити про валютний рахунок

НАЗК роз’яснив, як повідомити про відкриття банківських рахунків за кордоном


Національне агентство з питань запобігання корупції (далі — НАЗК) спільно з Українською школою урядування наразі проводять низку регіональних тренінгів для уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування. Цього тижня тренінг проходив в Українській школі урядування у Києві.

У е-декларантів є лише 10 днів, щоб повідомити про валютний рахунок

Під час його проведення представники НАЗК роз’яснили, що стаття 52 Закону України «Про запобігання корупції» зобов’язує посадових осіб повідомляти НАЗК не тільки про особисті валютні рахунки у закордонних банках, а й про рахунки членів їх сімей. Приміром, про рахунки відкриті для дітей, які навчаються за кордоном. В повідомленні необхідно зазначити номер рахунку та місцезнаходження банку-нерезидента. Строк повідомлення — 10 днів.

Типові помилки у е-деклараціях: чек-ліст

Представники НАЗК також нагадали, що у розумінні Закону членами сім’ї декларанта вважають не тільки подружжя та неповнолітніх дітей незалежно від спільного проживання. До членів сім’ї також відносять будь-яких осіб, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом та мають з декларантом взаємні права і обов’язки.

За інформацією НАЗК

Відновлення бронювання у Дії

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершуємо діловодний 2024-й та розпочинаємо 2025-й: шість невідкладних справ

Завершення діловодного року — це завжди звітність, журнали з діловодства та перевірка ведення документообігу протягом року. Правила організації діловодства та архівного зберігання документів завжди викликають низку питань: які загальні правила ведення діловодства, як має бути влаштована організація діловодства на підприємстві, де знайти реєстраційні форми діловода? Наші експерти підготували відповіді на ці та інші питання про ведення діловодства на підприємстві.
5491

Подання до ТЦК та СП списку громадян, що підлягають приписці до призовних дільниць: порядок та зразок

Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
41193

Наказ про оголошення простою через відключення світла та тепла

Через військову агресію росії, частина енергетичної інфраструктури України зазнала пошкоджень. Якщо підприємство не може провадити господарську діяльність у повному обсязі через відключення електроенергії та/або теплопостачання, оформіть наказ про простій. Скористайтеся зразком із статті
19235

Запис в трудову книжку про прийняття на роботу

Роботодавець на вимогу працівника зобов’язаний вносити до трудової книжки, що зберігається у працівника, записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення, заохочення та нагороди за успіхи в роботі (ч. 3 ст. 48 КЗпП).
96935

Щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці: кому та за яких умов надається

Гарантовані 24 дні відпочинку на рік — не межа. Окрім щорічної основної відпустки, деяким працівникам встановлюються щорічні додаткові відпустки, зокрема — додаткова відпустка за особливий характер праці. Які працівники можуть претендувати на неї та скільки додатково відпочивати, — детально у статті.
26046

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді