НАЗК про зміни в е-декларуванні з Нового року

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Кадровик-01. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Ми вже відібрали головне для вас
З 01.01.2020 суб’єкт декларування при заповненні декларації має вказати унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі.

НАЗК про зміни в е-декларуванні з Нового року


НАЗК нагадує, що з 01.01.2020 суб’єкт декларування при заповненні декларації зобов’язаний буде вказувати відомості про:

  • свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР);
  • номери записів в УНЗР членів сім’ї (зміни до ст. 46 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII (далі — Закон № 1700), які набули чинності 18.10.2019).
9 типових помилок у е-деклараціях

НАЗК готує пропозиції щодо приведення підзаконних нормативно-правових актів у відповідність до нових положень Закону № 1700. Зокрема, Форма декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, міститиме окреме поле для зазначення УНЗР суб’єкта декларування (розділ 2.1 «ІНФОРМАЦІЯ ПРО СУБ’ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ» декларації) та членів його сім’ї (розділ 2.2 «ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЧЛЕНІВ СІМ’Ї СУБ’ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ» декларації).

НАЗК звертає увагу, що правові та організаційні засади створення та функціонування Єдиного державного демографічного реєстру визначає Закон України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус». Порядок ведення Єдиного державного демографічного реєстру та надання з нього інформації, взаємодії між уповноваженими суб’єктами, а також здійснення ідентифікації та верифікації (далі — Порядок) затверджений постановою КМУ від 18.10.2017 № 784.

УНЗР представлений двома послідовностями з восьми та п’яти цифр, розділених текстовим символом «-» (заява-анкета для внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затверджена наказом МВС від 26.11.2014 № 1279).

Інформацію про особу та видані їй документи до Реєстру вносить уповноважений суб’єкт у разі:

  • оформлення документів, якщо на цей час зазначена інформація не внесена до Реєстру або змінилася;
  • реєстрації місця проживання чи місця перебування;
  • реєстрації актів цивільного стану;
  • за бажанням особи, якщо інформація про неї не внесена до Реєстру (п. 8, 9 Порядку).

Унікальний номер запису в Реєстрі є незмінним.

Для внесення інформації до Реєстру заявник звертається до територіального органу/територіального підрозділу розпорядника Реєстру за зареєстрованим місцем проживання.

За інформацією Національного агентства з питань запобігання корупції

Робочий час: облік, обмеження та практичні кейси

Статті за темою

Усі статті за темою

Трудовий контракт — особлива форма трудового договору

Контрактна форма трудового договору є досить поширеною на сьогодні, адже надає більшу гнучкість у визначенні умов роботи та взаємних обов’язків. Саме цим контракт і викликає низку питань: у чому полягає різниця між трудовим договором і контрактом; які особливості продовження контракту; де знайти зразок контракту з працівником? Відповіді на всі питання та типова форма контракту з працівником (зразок заповнення) — у статті.
14842

Запровадження вахтового методу роботи

Вахтовий метод — це особлива форма організації робіт, заснована на використанні трудових ресурсів поза місцем їх постійного проживання за умов, коли не може бути забезпечено щоденне повернення працівників до місця постійного мешкання.
16237

Зразок заяви про «чорнобильську» відпустку

Якщо на підприємстві є працівники, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та віднесені до 1 чи 2 групи постраждалих, для них гарантований додатковий відпочинок. А саме — додаткова відпустка за збереженням зарплати тривалістю 14 робочих (16 календарних) днів.
36550

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді