Інститут «Консультанта роботодавця» налічуватиме близько 100 працівників, які на високопрофесійному рівні із залученням сучасних засобів комунікації допомагатимуть роботодавцям, зокрема, у підборі кадрів.
Концепція Інституту була затверджена наказом Державного центру зайнятості.
Консультанти працюватимуть за двома напрямами:
- Виконуватимуть замовлення роботодавців:
- формуватимуть бази вільних робочих місць;
- добиратимуть персонал з використанням елементів рекрутингу в чітко обумовлений термін.
- Налагоджуватимуть стійкі взаємовідносини між державною службою зайнятості і роботодавцями:
- формуватимуть позитивний імідж служби,
- залучатимуть до співпраці стейкхолдерів у сфері зайнятості населення.
Чи працюватимуть всі за «шестиденкою», якщо Рада прийме Закон «Про працю»?Директор КМЦЗ Віктор Білич розповідає: «Головне в підготовці консультантів роботодавців — не оволодіння певним набором методів і технологій, а зміна погляду кожного фахівця на взаємодію з роботодавцями. І зрештою — розуміння особистої відповідальності за реалізацію всіх етапів співпраці: від першої комунікації до остаточного вирішення питання».
Київська міська служба зайнятості очікує, що введення Інституту зробить службу зайнятості ще більш відкритою для клієнтів, в першу чергу, для роботодавців.
Чого очікувати кадровикам від 2020 року: 8 амбітних планів Техноуряду
Нагадуємо, що рік тому у підрозділах КМЦЗ з’явились кар’єрні радники. Це індивідуальні консультанти, що допомагають безробітним зареєструватись, підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці та знайти роботу.
За результатами поглибленого профілювання кар’єрний радник разом із зареєстрованим безробітним розробляє індивідуальний план працевлаштування. План містить комплекс заходів, які мають вжити кар’єрний радник та особисто безробітний, для працевлаштування або перепрофілювання громадянина.
За інформацією Київського міського центру зайнятості
Завершення діловодного року — це завжди звітність, журнали з діловодства та перевірка ведення документообігу протягом року. Правила організації діловодства та архівного зберігання документів завжди викликають низку питань: які загальні правила ведення діловодства, як має бути влаштована організація діловодства на підприємстві, де знайти реєстраційні форми діловода? Наші експерти підготували відповіді на ці та інші питання про ведення діловодства на підприємстві.
Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
Через військову агресію росії, частина енергетичної інфраструктури України зазнала пошкоджень. Якщо підприємство не може провадити господарську діяльність у повному обсязі через відключення електроенергії та/або теплопостачання, оформіть наказ про простій. Скористайтеся зразком із статті
Роботодавець на вимогу працівника зобов’язаний вносити до трудової книжки, що зберігається у працівника, записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення, заохочення та нагороди за успіхи в роботі (ч. 3 ст. 48 КЗпП).
Гарантовані 24 дні відпочинку на рік — не межа. Окрім щорічної основної відпустки, деяким працівникам встановлюються щорічні додаткові відпустки, зокрема — додаткова відпустка за особливий характер праці. Які працівники можуть претендувати на неї та скільки додатково відпочивати, — детально у статті.