Інститут «Консультанта роботодавця» налічуватиме близько 100 працівників, які на високопрофесійному рівні із залученням сучасних засобів комунікації допомагатимуть роботодавцям, зокрема, у підборі кадрів.

Концепція Інституту була затверджена наказом Державного центру зайнятості.
Консультанти працюватимуть за двома напрямами:
- Виконуватимуть замовлення роботодавців:
- формуватимуть бази вільних робочих місць;
- добиратимуть персонал з використанням елементів рекрутингу в чітко обумовлений термін.
- Налагоджуватимуть стійкі взаємовідносини між державною службою зайнятості і роботодавцями:
- формуватимуть позитивний імідж служби,
- залучатимуть до співпраці стейкхолдерів у сфері зайнятості населення.
Чи працюватимуть всі за «шестиденкою», якщо Рада прийме Закон «Про працю»?Директор КМЦЗ Віктор Білич розповідає: «Головне в підготовці консультантів роботодавців — не оволодіння певним набором методів і технологій, а зміна погляду кожного фахівця на взаємодію з роботодавцями. І зрештою — розуміння особистої відповідальності за реалізацію всіх етапів співпраці: від першої комунікації до остаточного вирішення питання».
Київська міська служба зайнятості очікує, що введення Інституту зробить службу зайнятості ще більш відкритою для клієнтів, в першу чергу, для роботодавців.
Чого очікувати кадровикам від 2020 року: 8 амбітних планів Техноуряду
Нагадуємо, що рік тому у підрозділах КМЦЗ з’явились кар’єрні радники. Це індивідуальні консультанти, що допомагають безробітним зареєструватись, підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці та знайти роботу.
За результатами поглибленого профілювання кар’єрний радник разом із зареєстрованим безробітним розробляє індивідуальний план працевлаштування. План містить комплекс заходів, які мають вжити кар’єрний радник та особисто безробітний, для працевлаштування або перепрофілювання громадянина.
За інформацією Київського міського центру зайнятості
Строковий трудовий договір доцільно укладати у випадках, коли трудові відносини не можуть бути встановлені на невизначений строк з урахуванням характеру наступної роботи або умов її виконання, або інтересів працівника, чи в інших випадках, передбачених законодавчими актами.
Тимчасова робота — різновид строкового трудового договору, який має особливості щодо строків, підстав для укладення, відпустки, оплати лікарняних, припинення чи продовження.
Оформлення працівника на роботу фізичною особою-підприємцем (ФОП) в Україні має відбуватися відповідно до вимог трудового законодавства. Як ФОП прийняти працівника на роботу законно та швидко — у статті.
Суміщення посад може запроваджуватися як за згодою з працівником, так і за одностороннім рішенням роботодавця. Продемонструймо на прикладі, як написати заяву на суміщення посад за ДСТУ 4163:2020
Успіх будь-якої організації безпосередньо залежить від її найціннішого ресурсу — людей. Командна робота, як форма організації праці, дозволяє досягати синергії, де загальний результат значно перевищує суму індивідуальних зусиль. Проте для створення дієвої команди недостатньо просто зібрати фахівців у межах одного проєкту чи підрозділу. Саме тому досить важлива роль кадровика в командній роботі— HR-фахівця, чия місія полягає у створенні сприятливого середовища для командної взаємодії та розвитку колективу.