Концепція Інституту була затверджена наказом Державного центру зайнятості.
Консультанти працюватимуть за двома напрямами:
- Виконуватимуть замовлення роботодавців:
- формуватимуть бази вільних робочих місць;
- добиратимуть персонал з використанням елементів рекрутингу в чітко обумовлений термін.
- Налагоджуватимуть стійкі взаємовідносини між державною службою зайнятості і роботодавцями:
- формуватимуть позитивний імідж служби,
- залучатимуть до співпраці стейкхолдерів у сфері зайнятості населення.
Директор КМЦЗ Віктор Білич розповідає: «Головне в підготовці консультантів роботодавців — не оволодіння певним набором методів і технологій, а зміна погляду кожного фахівця на взаємодію з роботодавцями. І зрештою — розуміння особистої відповідальності за реалізацію всіх етапів співпраці: від першої комунікації до остаточного вирішення питання».
Київська міська служба зайнятості очікує, що введення Інституту зробить службу зайнятості ще більш відкритою для клієнтів, в першу чергу, для роботодавців.
Чого очікувати кадровикам від 2020 року: 8 амбітних планів Техноуряду
Нагадуємо, що рік тому у підрозділах КМЦЗ з’явились кар’єрні радники. Це індивідуальні консультанти, що допомагають безробітним зареєструватись, підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці та знайти роботу.
За результатами поглибленого профілювання кар’єрний радник разом із зареєстрованим безробітним розробляє індивідуальний план працевлаштування. План містить комплекс заходів, які мають вжити кар’єрний радник та особисто безробітний, для працевлаштування або перепрофілювання громадянина.
За інформацією Київського міського центру зайнятості