Час дистанційної роботи табелюють як звичайний робочий час. НАДС оперативно внесло зміни до Типових правил внутрішнього службового розпорядку.
Державні службовці отримали правові підстави для дистанційної роботи.
Підстава — наказ НАДС від 13.03.2020 № 39-20 «Про внесення змін до Типових правил внутрішнього службового розпорядку», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 16 березня 2020 за № 277/34560.
Як запровадити дистанційну роботу ⇗
Зміни опубліковано в офіційному виданні «Урядовий кур’єр» від 18.03.2020 № 51.
Щоб працювати дистанційно необхідно таке:
- ініціатива державного службовця;
- згода безпосереднього керівника та керівника самостійного структурного підрозділу (за наявності);
- погодження у письмовій формі, зокрема засобами телекомунікаційного зв’язку переліку відповідних завдань та строків їх виконання із керівниками, вказаними вище.
Обсяг таких завдань визначається з урахуванням тривалості робочого часу.
УВАГА: Кінцеву дату подання е-декларацій перенесено
Але, є і обмеження для такої роботи. Якщо виконання завдань потребує:
- використання інформації з обмеженим доступом;
- доступ до комп’ютерного, телекомунікаційного та/або програмного забезпечення, яке функціонує лише в приміщенні державного органу;
- обов’язкового перебування в приміщенні державного органу.
Час дистанційної роботи табелюйте як звичайний робочий час.
Ірина Іванченко
шеф-редактор журналу «Кадровик-01», експертно-правової системи Експертус Кадри
Дізнайтеся кому саме надається додаткова відпустка, які умови її отримання, а також тривалість та особливості перенесення.
Закон України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII (далі — Закон № 889) передбачає такі поняття, як «категорії посад державної служби» та «ранги державних службовців». Насправді, таке нормативно-правове закріплення є досить позитивним досвідом, адже дозволяє не тільки розмежовувати рівень відповідальності різних посадовців, але і сприяє тенденції просування по службі
Служба управління персоналом державного органу приділяє чимало часу роботі з особовими справами державних службовців. Щоб заощадити час кадровикам, ми підготували перелік документів та порядок ведення особових справ держслужбовців.
Автобіографія — це документ-життєпис, який особа складає сама про себе. Як правильно написати автобіографію? У якій послідовності? Дізнайтеся зі статті. У пригоді стане бланк автобіографії та зразок написання для держслужбовця
НАДС востаннє змінювало форму особової картки державного службовця у червні 2020 року. Однак особова картка держслужбовця, нова форма якої міститься у статті, до цього часу викликає низку питань. Як заповнювати особову картку держслужбовця? Що має містити заповнена особова картка державного службовця? Відповіді шукайте у статті.