Держслужбовців стимулюватимуть надбавками

Державним службовцям виплачуватимуть надбавки за інтенсивність праці та виконання особливо важливої роботи

Державним службовцям виплачуватимуть надбавки за інтенсивність праці та виконання особливо важливої роботи. 

Положенням про застосування стимулюючих виплат державним службовцям, затвердженим постановою КМУ від 06.04.2016 № 289 (далі — Постанова № 289), встановлено, що керівники державної служби у межах економії фонду оплати праці мають право встановлювати додаткові стимулюючі виплати у відсотках до посадового окладу. Максимальний розмір надбавок Постановою № 289 не визначено.

Критерії встановлення надбавки за інтенсивність:

  • якість і складність підготовлених документів;
  • терміновість виконання завдань, опрацювання та підготовки документів;
  • ініціативність у роботі.

Надбавку за виконання особливо важливої роботи встановлюватимуть із урахуванням таких критеріїв:

  • виконання завдань та функцій щодо реалізації пріоритетних напрямів державної політики, участь у розробленні проектів нормативно-правових актів, проведення експертизи таких актів;
  • виконання роботи, що вимагає від працівника особливої організаційно-виконавчої компетентності та відповідальності, результатом якої є підвищення ефективності управління. 

Постанова № 289 набирає чинності із 01.05.2016 одночасно із Законом України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII.


Від редакції

Детальніше щодо надбавок держслужбовцям відповідно до Закону № 889 — у найближчому номері нашого журналу. Налагодити роботу служби персоналу держоргану (відповідно до нового Закону про держслужбу і численних підзаконних актів) можна завдяки послідовним публікаціям «Кадровик-01»:

Новий Закон «Про державну службу»: про найголовніше
(«Кадровик-01», № 01/2016)

Новий Закон про державну службу: сфера дії
(«Кадровик-01», № 02/2016)

Новий Закон про державну службу: класифікація посад

Присвоєння рангів державним службовцям: що нового?

(«Кадровик-01», № 03/2016)

Хто є хто в системі управління держслужбою
(«Кадровик-01», № 04/2016)

Підготувала
Ольга Савченко,
експерт Експертус Кадри


⚡ ТОП-5 консультацій ⚡


Як провести скорочення чисельності та штату

Статті за темою

Усі статті за темою

Особова картка державного службовця

НАДС востаннє змінювало форму особової картки державного службовця у червні 2020 року. Однак особова картка держслужбовця, нова форма якої міститься у статті, до цього часу викликає низку питань. Як заповнювати особову картку держслужбовця? Що має містити заповнена особова картка державного службовця? Відповіді шукайте у статті.
48398

Зразок написання автобіографії

Автобіографія — це документ-життєпис, який особа складає сама про себе. Як правильно написати автобіографію? У якій послідовності? Дізнайтеся зі статті. У пригоді стане бланк автобіографії та зразок написання для держслужбовця
659000

Присвоєння рангу при прийнятті на державну службу

Закон України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII (далі — Закон № 889) передбачає такі поняття, як «категорії посад державної служби» та «ранги державних службовців». Насправді, таке нормативно-правове закріплення є досить позитивним досвідом, адже дозволяє не тільки розмежовувати рівень відповідальності різних посадовців, але і сприяє тенденції просування по службі
74083

Особова справа державного службовця

Служба управління персоналом державного органу приділяє чимало часу роботі з особовими справами державних службовців. Щоб заощадити час кадровикам, ми підготували перелік документів та порядок ведення особових справ держслужбовців.
44041

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді