Які дві найбільш оплачувані вакансії в Києві?

У той час, як середня заробітна плата в столиці складає 15 191 грн, представникам цих професій роботодавці готові платити від 22 000 до 25 000 гривень.

Які дві найбільш оплачувані вакансії в Києві?

Як повернути працівників на роботу після карантину ⇛ Алгоритм

Рейтинг найбільш високооплачуваних вакансій столичної служби зайнятості:

На дев’ятому місці — директори департаментів, головні конструктори, менеджери з оптової торгівлі, фахівці із зв’язків з громадськістю та пресою, торговельні агенти, монтажники світлопрозорих та вентильованих фасадів, слюсарі-монтажники технологічних трубопроводів, рихтувальники кузовів, слюсарі з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів, електромонтери з оперативних перемикань у розподільних мережах, машиністи навантажувальних машин, дозувальники дробленого каменю та бітуму, машиністи сировинних млинів, варники бітуму, фарбувальники. Представники цих професій можуть розраховувати на зарплатню у 15 000 гривень.

Восьму сходинку із зарплатнею понад 15 тис. грн посідають електромеханіки, інженери-лаборанти, обмотувальники елементів електричних машин.

Близько 16 тис. грн столичні роботодавці обіцяють платити геодезисту та електромеханіку електрозв’язку. Відтак вони посідають сьоме місце.

Шосте належить газорізальникам, верхолазам, головним метрологам та старшим машиністам котлотурбінових цехів. Їх зарплати коливаються в межах від 16 до 17 тис. грн.

На екваторі рейтингу знаходяться майстри зеленого господарства, зарплата яких становить трохи більше ніж 17 тисяч гривень.

Увага! З 1 вересня в Україні збільшиться мінімальна зарплата

Наступними йдуть керівники відділів, служб та управлінь. Вони отримують від 17 до 18,5 тис. грн.

По 20 тисяч гривень середньомісячна зарплата складає у аудиторів та електромонтажників.

І лідерами за рівнем заробітних плат станом на кінець червня 2020 року в столиці є інженери-програмісти та рієлтори.

Претендентам, які відповідатимуть всім заявленим вимогам, роботодавці готові платити, відповідно, 22 тисячі гривень та 25 тисячі гривень на місяць.

За матеріалами відділу інформаційної роботи

Київського міського центру зайнятості

Як провести скорочення чисельності та штату

Статті за темою

Усі статті за темою

Особовий листок з обліку кадрів: порядок та зразок заповнення

Особовий листок по обліку кадрів — обов’язкова складова особової справи працівника. Зразок заповнення особового листка з обліку кадрів не має затвердженої законом типової форми. Саме тому у кадровиків виникають питання: що таке особовий листок з обліку кадрів, який бланк доповнення до особового листка з обліку кадрів, хто заповнює особовий листок з обліку кадрів. Щоб не витрачати час, скористайтеся бланком та зразком заповнення.
273034

Перенесення відпустки: коли можливо

Щорічні відпустки надають за графіками. Проте за певних обставин допустимо змінити термін надання відпустки. Чи можна з ініціативи роботодавця перенести щорічну відпустку працівника на інший період? Як надати чорнобильську відпустку за минулі роки? Чи можливе перенесення щорічної відпустки за ініціативою працівника? Які особливості перенесення святкового дня під час відпустки? Відповіді на питання та все про порядок перенесення відпустки — у статті.
37545

Особова картка П-2: як вести

Особова картка — основний обліковий документ працівника. Роботодавець обліковує особовий склад підприємства за допомогою картотеки особових карток.
197183

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді