Які дві найбільш оплачувані вакансії в Києві?

У той час, як середня заробітна плата в столиці складає 15 191 грн, представникам цих професій роботодавці готові платити від 22 000 до 25 000 гривень.

Які дві найбільш оплачувані вакансії в Києві?

Як повернути працівників на роботу після карантину ⇛ Алгоритм

Рейтинг найбільш високооплачуваних вакансій столичної служби зайнятості:

На дев’ятому місці — директори департаментів, головні конструктори, менеджери з оптової торгівлі, фахівці із зв’язків з громадськістю та пресою, торговельні агенти, монтажники світлопрозорих та вентильованих фасадів, слюсарі-монтажники технологічних трубопроводів, рихтувальники кузовів, слюсарі з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів, електромонтери з оперативних перемикань у розподільних мережах, машиністи навантажувальних машин, дозувальники дробленого каменю та бітуму, машиністи сировинних млинів, варники бітуму, фарбувальники. Представники цих професій можуть розраховувати на зарплатню у 15 000 гривень.

Восьму сходинку із зарплатнею понад 15 тис. грн посідають електромеханіки, інженери-лаборанти, обмотувальники елементів електричних машин.

Близько 16 тис. грн столичні роботодавці обіцяють платити геодезисту та електромеханіку електрозв’язку. Відтак вони посідають сьоме місце.

Шосте належить газорізальникам, верхолазам, головним метрологам та старшим машиністам котлотурбінових цехів. Їх зарплати коливаються в межах від 16 до 17 тис. грн.

На екваторі рейтингу знаходяться майстри зеленого господарства, зарплата яких становить трохи більше ніж 17 тисяч гривень.

Увага! З 1 вересня в Україні збільшиться мінімальна зарплата

Наступними йдуть керівники відділів, служб та управлінь. Вони отримують від 17 до 18,5 тис. грн.

По 20 тисяч гривень середньомісячна зарплата складає у аудиторів та електромонтажників.

І лідерами за рівнем заробітних плат станом на кінець червня 2020 року в столиці є інженери-програмісти та рієлтори.

Претендентам, які відповідатимуть всім заявленим вимогам, роботодавці готові платити, відповідно, 22 тисячі гривень та 25 тисячі гривень на місяць.

За матеріалами відділу інформаційної роботи

Київського міського центру зайнятості

Відновлення бронювання у Дії

Статті за темою

Усі статті за темою

Виробничий календар на грудень 2024

Грудень — особливий місяць у плануванні роботи підприємств та організацій. Це час, коли завершується фінансовий і виробничий рік та починається активна підготовка до новорічних свят. Для кадровика важливо нічого не пропустити, відвідати фахові вебінари та вчасно подати звітність. Календар кадровика на грудень 2024 — надійний помічник, яскравий зимовий фон для робочого столу вашого ПК та зручний підкажчик у кадрових справах. Скачайте зараз ➲
193

Завершуємо діловодний 2024-й та розпочинаємо 2025-й: шість невідкладних справ

Завершення діловодного року — це завжди звітність, журнали з діловодства та перевірка ведення документообігу протягом року. Правила організації діловодства та архівного зберігання документів завжди викликають низку питань: які загальні правила ведення діловодства, як має бути влаштована організація діловодства на підприємстві, де знайти реєстраційні форми діловода? Наші експерти підготували відповіді на ці та інші питання про ведення діловодства на підприємстві.
5846

Подання до ТЦК та СП списку громадян, що підлягають приписці до призовних дільниць: порядок та зразок

Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
41532

Наказ про оголошення простою через відключення світла та тепла

Через військову агресію росії, частина енергетичної інфраструктури України зазнала пошкоджень. Якщо підприємство не може провадити господарську діяльність у повному обсязі через відключення електроенергії та/або теплопостачання, оформіть наказ про простій. Скористайтеся зразком із статті
19364

Запис в трудову книжку про прийняття на роботу

Роботодавець на вимогу працівника зобов’язаний вносити до трудової книжки, що зберігається у працівника, записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення, заохочення та нагороди за успіхи в роботі (ч. 3 ст. 48 КЗпП).
97210

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді