Санаторії та дитячі табори в Україні запрацюють, але за певних умов

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов відповів на актувальне запитання.

Санаторії та дитячі табори в Україні запрацюють, але за певних умов

Зразок наказу про припинення простою

22 липня Кабмін пролонгував адаптивний карантин до 31 серпня 2020 року.

Під час виступу Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив про зміну підходу до визначення рівня захворюваності в регіонах. Їх поділено на чотири зони, відповідно до показників захворювання і інфікування громадян.

Голова СПО об’єднань профспілок Григорій Осовий при обговоренні питання і проєкту запитав міністра, чи це означає, що профспілкові організації, трудові колективи можуть проводити оздоровлення і відкривати дитячі оздоровчі заклади для літнього оздоровлення, оскільки сезон вже завершується і батьки та діти, організатори цього традиційного оздоровлення очікують на певні рішення.

Лікаря направлено поліклінікою до дитячого табору:

Така ж проблема із санаторно-курортним лікуванням застрахованих осіб, люди потребують реабілітаційного лікування і відновлення, після перенесених інфарктів та інсультів, отриманих травм на виробництві і проведених операцій.

Зокрема ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» має все необхідне для проведення реабілітаційних заходів. Однак, внаслідок раніше прийнятих Урядом постанов щодо обмежувальних заходів ця допомога, а реабілітація має фінансуватись з фонду загальнообов’язкового соціального страхування, — призупинена. Заклади, де розгорнуто відповідні системи, перебувають у простої і фактично накопичують збитки та мають труднощі з фінансовим утриманням своїх співробітників.

На що М. Степанов поінформував, що відкриття «зеленої» зони не означає, що там не повинні дотримуватись відповідні санітарні норми, але там, де буде їх дотримано, вони можуть працювати. Не зважаючи на позитивну відповідь, Голова СПО передав міністру відповідного листа з аргументацією даної пропозиції. Тож ФПУ очікує швидкого виходу даної постанови, оскільки є доручення доопрацювати її в одноденний термін за підсумками обговорення, враховуючи надзвичайну актуальність питання.

За інформацією ФПУ

Відновлення бронювання у Дії

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершуємо діловодний 2024-й та розпочинаємо 2025-й: шість невідкладних справ

Завершення діловодного року — це завжди звітність, журнали з діловодства та перевірка ведення документообігу протягом року. Правила організації діловодства та архівного зберігання документів завжди викликають низку питань: які загальні правила ведення діловодства, як має бути влаштована організація діловодства на підприємстві, де знайти реєстраційні форми діловода? Наші експерти підготували відповіді на ці та інші питання про ведення діловодства на підприємстві.
5491

Подання до ТЦК та СП списку громадян, що підлягають приписці до призовних дільниць: порядок та зразок

Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
41191

Наказ про оголошення простою через відключення світла та тепла

Через військову агресію росії, частина енергетичної інфраструктури України зазнала пошкоджень. Якщо підприємство не може провадити господарську діяльність у повному обсязі через відключення електроенергії та/або теплопостачання, оформіть наказ про простій. Скористайтеся зразком із статті
19232

Запис в трудову книжку про прийняття на роботу

Роботодавець на вимогу працівника зобов’язаний вносити до трудової книжки, що зберігається у працівника, записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення, заохочення та нагороди за успіхи в роботі (ч. 3 ст. 48 КЗпП).
96929

Щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці: кому та за яких умов надається

Гарантовані 24 дні відпочинку на рік — не межа. Окрім щорічної основної відпустки, деяким працівникам встановлюються щорічні додаткові відпустки, зокрема — додаткова відпустка за особливий характер праці. Які працівники можуть претендувати на неї та скільки додатково відпочивати, — детально у статті.
26042

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді