Зразок наказу про припинення простою
22 липня Кабмін пролонгував адаптивний карантин до 31 серпня 2020 року.
Під час виступу Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив про зміну підходу до визначення рівня захворюваності в регіонах. Їх поділено на чотири зони, відповідно до показників захворювання і інфікування громадян.
Голова СПО об’єднань профспілок Григорій Осовий при обговоренні питання і проєкту запитав міністра, чи це означає, що профспілкові організації, трудові колективи можуть проводити оздоровлення і відкривати дитячі оздоровчі заклади для літнього оздоровлення, оскільки сезон вже завершується і батьки та діти, організатори цього традиційного оздоровлення очікують на певні рішення.
Така ж проблема із санаторно-курортним лікуванням застрахованих осіб, люди потребують реабілітаційного лікування і відновлення, після перенесених інфарктів та інсультів, отриманих травм на виробництві і проведених операцій.
Зокрема ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» має все необхідне для проведення реабілітаційних заходів. Однак, внаслідок раніше прийнятих Урядом постанов щодо обмежувальних заходів ця допомога, а реабілітація має фінансуватись з фонду загальнообов’язкового соціального страхування, — призупинена. Заклади, де розгорнуто відповідні системи, перебувають у простої і фактично накопичують збитки та мають труднощі з фінансовим утриманням своїх співробітників.
На що М. Степанов поінформував, що відкриття «зеленої» зони не означає, що там не повинні дотримуватись відповідні санітарні норми, але там, де буде їх дотримано, вони можуть працювати. Не зважаючи на позитивну відповідь, Голова СПО передав міністру відповідного листа з аргументацією даної пропозиції. Тож ФПУ очікує швидкого виходу даної постанови, оскільки є доручення доопрацювати її в одноденний термін за підсумками обговорення, враховуючи надзвичайну актуальність питання.
За інформацією ФПУ