Заступниця міністра освіти і науки Любомира Мандзій повідомила, що міністерство не зобов’язуватиме всі школи змінити форму навчання.
На своїй сторінці у Facebook пані Мандзій нагадала, що Уряд прийняв постанову про продовження адаптивного карантину до 31 серпня.
Фото Л. Мандзій у Facebook
Залежно від епідеміологічної ситуації всі регіони буде поділено на декілька зон: «зелену», «жовту», «помаранчеву» і «червону».
Лише у «червоній» зоні передбачено заборону відвідувати заклади освіти. У всіх інших випадках учні йдуть до школи!
Карантинні обмеження для різних типів регіонів
Заступниця міністра закликала українців бути соціально-відповідальними та дотримуватися простих правил, які рятують життя: :
- носити маски;
- зберігати соціальну дистанцію;
- мити руки;
- зберігати спокій та набратися сил.
Завершення діловодного року — це завжди звітність, журнали з діловодства та перевірка ведення документообігу протягом року. Правила організації діловодства та архівного зберігання документів завжди викликають низку питань: які загальні правила ведення діловодства, як має бути влаштована організація діловодства на підприємстві, де знайти реєстраційні форми діловода? Наші експерти підготували відповіді на ці та інші питання про ведення діловодства на підприємстві.
Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
Через військову агресію росії, частина енергетичної інфраструктури України зазнала пошкоджень. Якщо підприємство не може провадити господарську діяльність у повному обсязі через відключення електроенергії та/або теплопостачання, оформіть наказ про простій. Скористайтеся зразком із статті
Роботодавець на вимогу працівника зобов’язаний вносити до трудової книжки, що зберігається у працівника, записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення, заохочення та нагороди за успіхи в роботі (ч. 3 ст. 48 КЗпП).
Гарантовані 24 дні відпочинку на рік — не межа. Окрім щорічної основної відпустки, деяким працівникам встановлюються щорічні додаткові відпустки, зокрема — додаткова відпустка за особливий характер праці. Які працівники можуть претендувати на неї та скільки додатково відпочивати, — детально у статті.