Рекомендації МОЗ під час проведення футбольних матчів серед професійних футбольних клубів на період карантину

Футбольні матчі проводять в регіонах, де відсутні додаткові обмеження органів державної влади та місцевого самоврядування.
Рекомендації МОЗ під час проведення футбольних матчів серед професійних футбольних клубів на період карантину


Головний державний санітарний лікар України Постановою від 21.08.2020 № 49 затвердив протиепідемічні заходи під час проведення футбольних матчів серед професійних футбольних клубів на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Організатор матчу повинен забезпечити:

  • мінімальний контакт учасників та організаторів футбольних матчів;
  • наявність спиртовмісних антисептиків та дезінфекцію у роздягальнях, медичних та допінг-кімнатах на стадіоні;
  • наявність окремих додаткових контейнерів для збору, зберігання та утилізації засобів індивідуального захисту;
  • використання персоналізованих пляшок для напоїв.
Яка відповідальність за порушення карантину

Гравцям заборонено обмінюватись особистими речами (рушники, халати тощо) з іншими учасниками. Також під забороною фітнес-бари, спа-зони, послуги масажу (крім спортивного розігріву спортсменів безпосередньо перед виходом на футбольне поле) та централізоване харчування в місці проведення матчу.

Олена Петровська

за матеріалами МОЗ

Відновлення бронювання у Дії

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершуємо діловодний 2024-й та розпочинаємо 2025-й: шість невідкладних справ

Завершення діловодного року — це завжди звітність, журнали з діловодства та перевірка ведення документообігу протягом року. Правила організації діловодства та архівного зберігання документів завжди викликають низку питань: які загальні правила ведення діловодства, як має бути влаштована організація діловодства на підприємстві, де знайти реєстраційні форми діловода? Наші експерти підготували відповіді на ці та інші питання про ведення діловодства на підприємстві.
5491

Подання до ТЦК та СП списку громадян, що підлягають приписці до призовних дільниць: порядок та зразок

Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
41191

Наказ про оголошення простою через відключення світла та тепла

Через військову агресію росії, частина енергетичної інфраструктури України зазнала пошкоджень. Якщо підприємство не може провадити господарську діяльність у повному обсязі через відключення електроенергії та/або теплопостачання, оформіть наказ про простій. Скористайтеся зразком із статті
19232

Запис в трудову книжку про прийняття на роботу

Роботодавець на вимогу працівника зобов’язаний вносити до трудової книжки, що зберігається у працівника, записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення, заохочення та нагороди за успіхи в роботі (ч. 3 ст. 48 КЗпП).
96929

Щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці: кому та за яких умов надається

Гарантовані 24 дні відпочинку на рік — не межа. Окрім щорічної основної відпустки, деяким працівникам встановлюються щорічні додаткові відпустки, зокрема — додаткова відпустка за особливий характер праці. Які працівники можуть претендувати на неї та скільки додатково відпочивати, — детально у статті.
26042

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді