Рекомендації МОЗ під час проведення футбольних матчів серед професійних футбольних клубів на період карантину

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Кадровик-01. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Ми вже відібрали головне для вас
Футбольні матчі проводять в регіонах, де відсутні додаткові обмеження органів державної влади та місцевого самоврядування.
Рекомендації МОЗ під час проведення футбольних матчів серед професійних футбольних клубів на період карантину


Головний державний санітарний лікар України Постановою від 21.08.2020 № 49 затвердив протиепідемічні заходи під час проведення футбольних матчів серед професійних футбольних клубів на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Організатор матчу повинен забезпечити:

  • мінімальний контакт учасників та організаторів футбольних матчів;
  • наявність спиртовмісних антисептиків та дезінфекцію у роздягальнях, медичних та допінг-кімнатах на стадіоні;
  • наявність окремих додаткових контейнерів для збору, зберігання та утилізації засобів індивідуального захисту;
  • використання персоналізованих пляшок для напоїв.
Яка відповідальність за порушення карантину

Гравцям заборонено обмінюватись особистими речами (рушники, халати тощо) з іншими учасниками. Також під забороною фітнес-бари, спа-зони, послуги масажу (крім спортивного розігріву спортсменів безпосередньо перед виходом на футбольне поле) та централізоване харчування в місці проведення матчу.

Олена Петровська

за матеріалами МОЗ

додаток

Головні зміни у трудовому законодавстві за І півріччя 2025 року

Статті за темою

Усі статті за темою

Зміна № 15 до класифікатора професій: огляд

11 липня 2025 року оприлюднено Зміни № 15 до Національного класифікатора України «Класифікатор професій» ДК 003:2010, затверджені наказом Міністерства економіки України. Оновлення Класифікатора — це важливий крок до адаптації національної системи професій до сучасних реалій ринку праці, цифровізації, воєнних обставин і євроінтеграційного курсу України
327

Щорічна відпустка наперед: брати чи ні?

Працівник вийшов з щорічної відпустки, після чого прийняв рішення звільнитися. Однак він не відпрацював робочий рік, за який йому було надано відпустку. Очевидно, що кожному роботодавцю захочеться повернути гроші за ті дні відпустки, які не є відпрацьованими. Зробити це можливо, але за певних умов.
18738

Аналіз судової практики у трудових спорах

У сфері трудових правовідносин судова практика відіграє важливу роль для формування стабільного правозастосування, захисту прав працівників і роботодавців, а також для тлумачення норм трудового законодавства. В умовах постійного оновлення правової бази України актуальним є ґрунтовний аналіз судової практики у трудових спорах. Яка практика розгляду судами трудових спорів — читайте у статті.
104

Посадова інструкція інспектора з військового обліку

В умовах воєнного стану в Україні актуальність належного ведення військового обліку значно зросла. Відповідальність за цей напрям роботи на підприємстві або в установі несе спеціально призначена особа — інспектор з військового обліку. Саме для такої посадової одиниці має бути розроблена чітка посадова інструкція, яка регламентує її обов’язки, права та відповідальність. Посадова інструкція відповідального за військовий облік на підприємстві — у статті, залишилось тільки скачати.
71029

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді