Плануєте взяти на роботу громадянина іншої держави? Подайте до регіонального центру зайнятості пакет документів
Роботодавець самостійно готує та подає документи до регіонального центру зайнятості.
Скачати перелік документів для отримання дозволу
Основною вимогою для отримання дозволу на працевлаштування іноземця є виплата роботодавцем зарплати у розмірі не менше ніж:
- п’ять мінімальних заробітних плат – іноземним найманим працівникам у громадських об’єднаннях, благодійних організаціях та навчальних закладах;
- десять мінімальних заробітних плат – для всіх інших категорій найманих працівників.
Звіти про працевлаштованих іноземців
Зверніть увагу, що ці вимоги не поширюються на:
- іноземних IT-фахівців;
- засновників та учасників юрособи, створеної в Україні.
Обласний центр зайнятості ухвалює рішення про видачу дозволу протягом семи робочих днів з дня отримання заяви та доданих до неї документів.
За матеріалами Управління Держпраці у Хмельницькій області
Перед прийняттям на роботу (укладанням трудового договору) необхідно перевірити у претендента наявність всіх необхідних документів та їх легітимність. Які саме документи має подати потенційний працівник та на що слід звернути увагу кадровику, перевіряючи такі документи, детально читайте у статті.
Працевлаштування іноземних громадян в Україні має свою специфіку. Оформлення на роботу іноземців з посвідкою на постійне проживання відбувається за тими ж правилами, що й самих українців. Водночас, процес працевлаштування іноземців з посвідкою на тимчасове проживання має певні особливості, які співробітник кадрового відділу зобов’язаний враховувати.
У статті детально розкажемо, як отримати дозвіл на працевлаштування іноземця та у яких випадках можливе скасування дозволу на працевлаштування іноземця