Уряд послабив карантинні обмеження в новорічну ніч

Уряд дозволив в новорічну ніч роботу закладів громадського харчування до 07:00 1 січня 2021 року. Відповідні зміни вже внесено до чинних карантинних обмежень, які діють по всій території країни з 19 грудня 2020 року

Уряд послабив карантинні обмеження в новорічну ніч

Оновленими карантинними обмеженнями з 19 грудня забороняється:

  • Проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів.
  • Проведення в розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, бенкетів, майстер-класів, публічних подій.
  • Приймання відвідувачів у музеях, на виставках, в галереях тощо, якщо в залах присутні більше однієї особи на 10 кв. метрів.
  • Робота закладів громадського харчування з 23:00 до 7:00 (крім доставки та замовлень на винос). Проведення розрахункових операцій припиняється після 22:00. У ніч з 31.12 на 01.01 робота ресторанів та кафе буде дозволена до 07:00.
  • Релігійні заходи: в приміщенні за умови присутності більше однієї особи на 5 кв. метрів, на відкритому повітрі за умови недотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.

6 наказів, що допоможуть пережити січневий локдаун

Обмеження, які залишилися без змін (забороняється):

  • Перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, а також перебування на вулиці без документів, що посвідчують особу.
  • Самовільне залишення місця ізоляції чи обсервації.
  • Проведення масових культурних (в т.ч. концертів), спортивних, соціальних, рекламних та інших заходів, в яких бере участь більше 20 осіб та недотримана дистанція у 1,5 м між учасниками (виключення: офіційні та професійні спортивні заходи без глядачів, іспити для нотаріату та заходи необхідні для забезпечення роботи органів влади).
  • Робота кінотеатрів та закладів культури із наповненістю понад 50% місць одного залу.
  • Перевезення в пасажирському транспорті більше пасажирів, ніж кількість сидячих місць (крім метро).
  • Проведення дискотек, робота нічних клубів та закладів громадського харчування 3 організацією дозвілля.
  • Розміщення в закладах харчування більше 4 повнолітніх осіб за одним столом та коли відстань між столами менш ніж 2 метри.
  • Робота суб'єктів господарювання, в яких працівники не забезпечені масками, не нанесено маркування щодо дистанції між клієнтами в 1,5 метри, а відвідувачі не мають правильно вдягнутих засобів індивідуального захисту.
  • Перетин кордону іноземцям без наявного поліса страхування (з окремими виключеннями.
  • Діяльність закладів з розміщення (крім готелів, реабілітаційних центрів для людей з інвалідністю, санаторно-курортних закладів).
  • Відвідування закладів освіти групами більше 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.
  • Відвідування закладів освіти у разі, коли на самоізоляції перебуває більш ніж 50% учнів та персоналу закладу освіти.
  • Проведення планових заходів з госпіталізації (крім паліативної допомоги, допомоги породіллям, новонародженим, допомоги при пологах, лікуванні онкохворих, високоспеціалізована (третинна) меддопомога та інша невідкладна меддопомога).
  • Робота спортивних залів та фітнес-центрів, якщо в них перебуває більше однієї особи на 20 квадратних метрів.
  • Відвідування пунктів (місць) тимчасового тримання осіб, пунктів тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, а також пунктів розміщення біженців.
  • Перетин КПВВ на тимчасово окуповані території ОРДЛО та Криму іноземцями без наявного поліса страхування (з окремими виключеннями).
  • Відвідування сторонніми особами закладів соцзахисту, в яких перебувають окремі категорії громадян (люди похилого віку, ветерани війни, особи з інвалідністю, психічними порушеннями та інше).

Уряд послабив карантинні обмеження в новорічну ніч

За матеріалами Урядового порталу

image30

Відновлення бронювання у Дії

Статті за темою

Усі статті за темою

Повідомлення працівнику про обов’язкове щеплення проти COVID-19

З 9 грудня щеплення проти COVID-19 обов’язкове ще й для працівників державних підприємств, соціальних працівників та співробітників стратегічно важливих підприємств. Повідомте працівникам про необхідність вакцинації
12050

Акт про відмову надати документ про вакцинацію

Працівник отримав повідомлення про обов`язкове профілактичне щеплення проти COVID-19, але не згоден надати документ про вакцинацію або довідку про абсолютні протипоказання до профілактичних щеплень проти COVID-19 у визначений термін. Зафіксуйте це та складіть відповідний акт
15612

Акт про відмову отримати повідомлення про обов’язкову вакцинацію

Працівник відмовляється отримати повідомлення про обов’язкову вакцинацію. Як кадровику діяти в такій ситуації? Складіть акт про відмову працівника від обов’язкового профілактичного щеплення проти COVID-19
10382

Як відсторонити від роботи невакцинованого працівника

МОЗ зобов’язав вакцинуватися від ковіду працівників певних закладів та установ. Першими мають вакцинуватися працівники закладів освіти та державних органів. На черзі — підприємства критичної інфраструктури. Якщо ваше підприємство потрапило до переліку МОЗ, маєте відсторонити від роботи невакцинованих працівників
183982

Наказ про запровадження дистанційної роботи під час карантину

Оформте наказ із таким розрахунком, щоб ознайомити з ним працівника до дати, з якої запроваджуєте дистанційну роботу. Попереджати працівника за два місяці про те, що він працюватиме дистанційно, не треба
18607

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді