На території Запорізької та Хмельницької областей з 00:00 години 9 квітня встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки.
Як зазначив заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, в зазначених регіонах відмічається погіршення ситуації.
Як організувати роботу підприємства під час карантину
У Хмельницькій області показник госпіталізації хворих на COVID-19 становить 131 особа на 100 тисяч. Показник завантаженості ліжок також перевищений.
У Запорізькій області впродовж трьох днів спостерігається перевищення рівня госпіталізації та коефіцієнт виявлення випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.
«Таким чином є всі підстави для встановлення у цих двох областях червоного рівня епідемічної небезпеки», - підсумував головний санітарний лікар.
Він додав, що Мінінфраструктури та МОЗ повинні будуть врегулювати питання спеціальних рейсів, які будуть курсувати як з Хмельницької, так і з Запорізької області.
Яка відповідальність за порушення карантину
Таким чином було прийтнято рішення встановити з 00 години 00 хвилин 9 квітня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Запорізької та Хмельницької областей.
В регіонах застосовуватимуться обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки.
Комісія також прийняла рішення продовжити моніторинг за ситуацією в Черкаській та Рівненській областях.
Головам ОДА та іншим органам державної влади доручено посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів.
За матеріалами Урядового порталу
Курс допоможе підготуватися до роботи з Реєстром лікарняних. Правильно табелювати працівника, якому відкрили е-лікарняний. На Гарячій лінії швидко знайти відповідь на термінове запитання