Мінагрополітики створило систему, що дає змогу оптимізувати та пришвидшити бронювання працівників

У штатному режимі починає працювати електронний сервіс — електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних. Із жовтня бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу здійснюється тільки через цей електронний кабінет.
УВАГА! Листи, надіслані на електронну адресу [email protected], більше розглядати не будуть.
Завдяки автоматизації процесу подати документи для бронювання військовозобов’язаних тепер можна значно швидше і простіше.
Покроковий алгоритм, як бронювати працівників під час війни
За матеріалами Мінагрополітики
У період воєнного стану в Україні питання бронювання працівників набуло особливої актуальності. Для забезпечення функціонування критично важливих сфер держава дозволяє підприємствам бронювати співробітників через електронний сервіс «Дія». У цій статті розглянемо детальну інструкцію, як це зробити.
Під час воєнного стану порядок бронювання військовозобов’язаних передбачає два абсолютно різних механізми. У фокусі цієї статті відповіді на наступні питання: як забронювати працівника на період мобілізації, хто може забронювати працівника, чи можна забронювати мобілізованого працівника?
Аби правильно оформити запит на бронювання працівників, вам потрібно скласти лист-обґрунтування. Скачайте зразок, розроблений експертами.