Іранськими дронами-камікадзе «Shahed-136» окупанти здебільшого атакують об’єкти інфраструктури, утім, вони небезпечні і для цивільних людей

Наказ про оголошення простою через відключення світла
Дрони-камікадзе мають характерний звук, що нагадує звук мотора мопеда чи бензопили. Цей звук дуже гучний, тож його можна почути навіть крізь сон.
Оскільки такі безпілотники літають на малій висоті, їх складно виявити системами ППО.
Якщо чуєте поряд звук двигуна:
- негайно прямуйте до укриття і перебувайте там, доки мине небезпека;
- обирайте місця укриття, що розміщені далеко від військових та стратегічних об’єктів, адміністративних установ; найліпше підійте спеціально обладнане укриття, утім за браком такого сховайтеся в підвалі чи цокольному поверсі будинків, підземному паркінгу чи переході;
- якщо не маєте змоги сховатися в укритті, оберіть приміщення за правилом двох стін, що мають відокремлювати вас від небезпеки.
Якщо під час атаки дронів перебуваєте на вулиці:
- знайдіть будь-який виступ, заглиблення у землі чи канаву; як укриття на вулиці можете використати бетонну сміттєву урну або сходи;
- ляжте на землю і закрийте голову руками, прийміть позу ембріона, розгорніться ногами в бік стрілянини, відкрийте рот;
- якщо потрапили в приміщення, оберіть місце в кутку і недалеко від виходу, щоб миттєво залишити його в разі попадання снаряда;
- перебувайте в укритті щонайменше 10 хвилин після завершення обстрілу, адже він може повторитися;
- якщо перебуваєте у транспорті, негайно вийдіть та відбіжіть подалі від дороги і там знайдіть можливе укриття;
- урахуйте, що небезпечно ховатися у під’їздах, під арками, на сходових майданчиках, у підвалах панельних будинків, біля автомобільної техніки, автозаправних станцій, а також за автомобілями чи кіосками.
За матеріалами Федерації професійних спілок України
Успіх будь-якої організації безпосередньо залежить від її найціннішого ресурсу — людей. Командна робота, як форма організації праці, дозволяє досягати синергії, де загальний результат значно перевищує суму індивідуальних зусиль. Проте для створення дієвої команди недостатньо просто зібрати фахівців у межах одного проєкту чи підрозділу. Саме тому досить важлива роль кадровика в командній роботі— HR-фахівця, чия місія полягає у створенні сприятливого середовища для командної взаємодії та розвитку колективу.
Конфлікт — це зіткнення протилежних інтересів, цінностей, поглядів або потреб. Конфлікти на робочому місці виникають через взаємодію різних особистостей, посадових функцій та очікувань. У цій статті ви знайдете секрети вирішення трудових конфліктів, все про роль кадровика у врегулюванні спорів, а також кадрові політики і уникнення конфліктів у трудовому просторі.
У сучасних умовах глобальної конкуренції та постійних змін на ринку праці, кадрова безпека підприємства набуває все більшого значення для стабільного функціонування будь-якого підприємства. Як кадровику запобігти внутрішнім загрозам та стабільно підтримувати кадрову безпеку на підприємстві — читайте у статті.
Управління персоналом є критично важливою складовою ефективної роботи будь-якого підприємства. Відділ кадрів (HR-відділ) не лише веде документацію, а й відповідає за залучення, адаптацію, розвиток і утримання персоналу. Але яка кількість кадровиків потрібна для якісного виконання цих функцій? Допомогти в цьому може калькулятор кількості кадровиків — спеціальний інструмент для розрахунку оптимального складу HR-команди.
У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.