Оновили функцію «Дані для декларації», яка допоможе отримати майже всю необхідну інформацію для заповнення декларації
Дисциплінарна, адміністративна та кримінальна відповідальності за порушення під час подання антикорупційної декларації
НАЗК удосконалило функцію «Дані для декларації» в Реєстрі декларацій так, щоб декларантам майже не довелося шукати додаткові дані для заповнення декларації за різні періоди.
Що змінилося?
- Додали інформацію про доходи, які порахували за відповідними джерелами та ознаками для заповнення згідно полів декларації, щоб уникнути арифметичних помилок. Тепер можна переглянути не лише інформацію про свої об’єкти нерухомості, об’єкти незавершеного будівництва, автівки, спадщину чи наявні обтяження рухомого майна, але й доходи.
- Додали корисні посилання на джерела інформації, де можна самостійно переглянути інформацію про активи й доходи.
- Додали активні посилання на актуальні роз’яснення НАЗК з правилами заповнення окремих полів декларації.
Публічні службовці, які вперше подають декларацію, також зможуть скористатися цією функцією. Тепер вона доступна не лише для посадовців із досвідом.
Як і раніше, інформація стосується лише суб’єкта декларування. Тобто переглянути інформацію про доходи дружини/чоловіка або їхню власність декларант не зможе.
Тепер формування інформації займає певний час, адже її кількість та актуальність суттєво збільшилися.
Зверніть увагу, що інформація з реєстрів відрізняється актуальністю. Зокрема, при формуванні даних:
- з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного реєстру обтяжень рухомого майна та Спадкового реєстру — отримаєте інформацію на дату формування запиту;
- з Державного земельного кадастру, Єдиного державного реєстру транспортних засобів та Державного реєстру фізичних осіб-платників податків — отримаєте інформацію на 31 грудня відповідного року.
Щоб перевірити помилки, НАЗК радить скористатися цією функцією й тим, хто вже подав декларацію.
Олена Петровська
за матеріалами НАЗК
У сучасному бізнес-середовищі компанії, які прагнуть досягти високих результатів, повинні не лише конкурувати за клієнтів, а й активно залучати та утримувати талановитих працівників. Однак у конкурентному світі здобуття кваліфікованих кадрів є не менш важливим завданням. Ось тут на допомогу приходить HR-бренд — стратегічний підхід до формування репутації компанії як роботодавця. Як створити та підтримувати позитивний імідж компанії — у статті.
У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
З 1 січня 2025 року в Україні набула чинності реформа системи встановлення інвалідності, яка передбачає заміну медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) на експертні команди з оцінювання повсякденного функціонування особи, що працюватимуть при лікувальних закладах. Ліквідація МСЕК в Україні викликала низку питань, як серед працівників, так і серед роботодавців. Наші експерти підготували відповіді на найактуальніші з таких питань.
Виникли проблеми з тим, як розрахувати кількість відпускних днів? Шукаєте розрахунок днів невикористаної відпустки при звільненні онлайн? Переймаєтесь як розрахувати кількість днів відпустки за фактично відпрацьований час та як порахувати кількість днів невикористаної відпустки? Рішення усіх питань — наш калькулятор відпусток онлайн.
Калькулятор трудового стажу є важливою складовою не лише для нарахування пенсії, а й для отримання різних соціальних гарантій та компенсацій. У багатьох випадках якісний та точний калькулятор стажу роботи може бути складним і потребує врахування численних нюансів, таких як перерви в роботі, відпустки або звільнення. Однак завдяки сучасним онлайн інструментам, таким як онлайн калькулятор стажу роботи, цей процес став простим і доступним для кожного. Усе про калькулятор стажу по трудовій книжці онлайн — у статті.