Чоловік за основним місцем роботи працює лікарем психіатричного відділення у місцевому закладі охорони здоров’я. Цьогоріч медика вперше залучили до роботи в складі медкомісії на призовну дільницю під час призову громадян на військову службу та взяття допризовників на військовий облік.
Керівник закладу охорони здоров’я, у якому працював фахівець, видав відповідний наказ про залучення його до зазначеної роботи. Проте, непорозуміння з роботодавцем виникли одразу ж після того, коли працівник отримав зарплату. Йому не було ані нараховано, ані відповідно невиплачено середній заробіток за час його роботи у складі медичної комісії. Незважаючи на його неодноразові усні звернення до бухгалтерії та керівництва медустанови з приводу проведення відповідного донарахування та виплати зароблених коштів, він їх так і не отримав.
Медробітник у телефонному режимі звернувся до Управління Держпраці для отримання фахової допомоги щодо поновлення своїх трудових прав. Начальник відділу Управління кваліфіковано роз’яснив медику його трудові права та можливі шляхи вирішення цієї конфліктної ситуації.
Фахівці Управління також роз’яснили й керівництву закладу охорони здоров’я вимоги трудового законодавства та відповідальність за невиплату середнього заробітку медикам за час їхньої роботи у складі медичних комісій при військкоматах.
Завдяки цій інформаційно-роз’яснювальній роботі свої зароблені кошти отримали всі лікарі, які теж були залучені до роботи у медичній комісії при військоматі.
За матеріалами Управління Держпраці в Тернопільській області