Ті ж, хто спробував такий формат, хочуть продовжити працю в гнучкому режимі
Національне агентство України з питань державної служби оприлюднило результати аналізу реалізації жінками та чоловіками права на гнучкий режим робочого часу на державній службі.
Як встановити гнучкий режим робочого часу
Так, переважна більшість опитаних держслужбовців не має досвіду роботи у гнучкому режимі (76,13%, 42440 респондентів).
Майже половина з них (44,85%) пояснили, що не ініціювали встановлення гнучкого режиму робочого часу через те, що в державному органі, де вони працюють, така практика не поширена. Водночас майже третина (30,35%) просто не відчувала потреби в такому режимі роботи.
Водночас приблизно чверть опитаних (23.9%, 13304 респонденти) повідомили, що на момент опитування працювали в гнучкому режимі. І 8 з 10 (81,5%) виявили бажання продовжувати працювати в гнучкому режимі й надалі. Загальноприйнятий графік назвали комфортним лише 18,5% респондентів.
Жінки значно частіше надають перевагу гнучкому графіку роботи (70,7% проти 29,3%).
Зазначимо, дослідження проводили впродовж березня 2023 року. У ньому взяли участь 55744 державних службовців (33,5% від загальної кількості держслужбовців). Цільовою групою були державні службовці категорій «А», «Б» та «В».
За матеріалами Національного агентства з питань державної служби
Дізнайтеся кому саме надається додаткова відпустка, які умови її отримання, а також тривалість та особливості перенесення.
Закон України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII (далі — Закон № 889) передбачає такі поняття, як «категорії посад державної служби» та «ранги державних службовців». Насправді, таке нормативно-правове закріплення є досить позитивним досвідом, адже дозволяє не тільки розмежовувати рівень відповідальності різних посадовців, але і сприяє тенденції просування по службі
Служба управління персоналом державного органу приділяє чимало часу роботі з особовими справами державних службовців. Щоб заощадити час кадровикам, ми підготували перелік документів та порядок ведення особових справ держслужбовців.
Автобіографія — це документ-життєпис, який особа складає сама про себе. Як правильно написати автобіографію? У якій послідовності? Дізнайтеся зі статті. У пригоді стане бланк автобіографії та зразок написання для держслужбовця
НАДС востаннє змінювало форму особової картки державного службовця у червні 2020 року. Однак особова картка держслужбовця, нова форма якої міститься у статті, до цього часу викликає низку питань. Як заповнювати особову картку держслужбовця? Що має містити заповнена особова картка державного службовця? Відповіді шукайте у статті.