У Мінекономіки озвучили, скільки громадян вже залучили до програми
«Армія відновлення» залучила вже майже 48 тисяч безробітних. Загалом ці працівники заробили вже близько 305 млн грн.
11 запитань про допомогу з безробіття, які поставить вам працівник
Проєкт із залучення безробітних до суспільно корисних робіт стартував рік тому. Наразі він охопив 19 областей. У Мінекономіки назвали регіони, які найбільш активно використовують таку працю. Топ-5 має такий вигляд:
- Харківщина — 9 180 осіб;
- Полтавщина — 7 037 осіб;
- Донеччина — 5 734 особи;
- Чернігівщина — 5 152 особи;
- Київщина — 5 140 осіб.
В уряді також назвали найбільш поширені види робіт:
- роботи із забезпечення життєдіяльності громадян, що постраждали внаслідок бойових дій;
- розвантаження, фасування та доставки гуманітарної допомоги;
- надання соціальних послуг в місцях зосередження внутрішньо переміщених осіб;
- плетіння маскувальних сіток, консервування продукції для потреб ЗСУ, пошиття одягу та ремонт військової амуніції;
- допомога з догляду за пораненими військовослужбовцями в медзакладах;
- розбір завалів, відновлення житлових будинків та приміщень, розчищення залізничних колій та автомобільних доріг;
- облаштування та укріплення блокпостів, підвальних укриттів;
- будівництво захисних споруд цивільного захисту, укріплення дамб;
- заготівля дрів для потреб військових та населення.
Конкретний перелік робіт у кожному регіоні визначає керівництво області. Потім інформацію передають до центрів зайнятості, і вже там пронують таку роботу безробітним.
Усі працівники оформлюють строковий рудовий договір та отримують заробітну плату на рівні не нижче мінімальної (6 700 грн).
За матеріалами Міністерства економіки
У сучасному бізнес-середовищі компанії, які прагнуть досягти високих результатів, повинні не лише конкурувати за клієнтів, а й активно залучати та утримувати талановитих працівників. Однак у конкурентному світі здобуття кваліфікованих кадрів є не менш важливим завданням. Ось тут на допомогу приходить HR-бренд — стратегічний підхід до формування репутації компанії як роботодавця. Як створити та підтримувати позитивний імідж компанії — у статті.
У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.
З 1 січня 2025 року в Україні набула чинності реформа системи встановлення інвалідності, яка передбачає заміну медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) на експертні команди з оцінювання повсякденного функціонування особи, що працюватимуть при лікувальних закладах. Ліквідація МСЕК в Україні викликала низку питань, як серед працівників, так і серед роботодавців. Наші експерти підготували відповіді на найактуальніші з таких питань.
Виникли проблеми з тим, як розрахувати кількість відпускних днів? Шукаєте розрахунок днів невикористаної відпустки при звільненні онлайн? Переймаєтесь як розрахувати кількість днів відпустки за фактично відпрацьований час та як порахувати кількість днів невикористаної відпустки? Рішення усіх питань — наш калькулятор відпусток онлайн.
Калькулятор трудового стажу є важливою складовою не лише для нарахування пенсії, а й для отримання різних соціальних гарантій та компенсацій. У багатьох випадках якісний та точний калькулятор стажу роботи може бути складним і потребує врахування численних нюансів, таких як перерви в роботі, відпустки або звільнення. Однак завдяки сучасним онлайн інструментам, таким як онлайн калькулятор стажу роботи, цей процес став простим і доступним для кожного. Усе про калькулятор стажу по трудовій книжці онлайн — у статті.