У Києві порушують карантинні заходи кілька приватних закладів освіти, які не організували освітній процес у дистанційному режимі з 1 листопада. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві.
Яка відповідальність за порушення карантину
Заклади продовжували допускати учнів у свої приміщення та проводити навчальний процес в очному режимі.
За результатами контролю на уповноважених осіб усіх таких закладів склали адміністративні протоколи за частиною 1 ст. 44.3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей. Протоколи передадуть до суду. За порушення передбачено відповідальність посадових осіб від 2 до 10 тис. неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 34 000 до 170 000 грн). Остаточний розмір штрафу визначить суд.
Як організувати дистанційну роботу під час карантину
Нацполіцію повідомили про ознаки кримінального порушення за ст. 325 КК «Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням», оскільки такі порушення обмежувальних протиепідемічних заходів на період карантину можуть сприяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 серед відвідувачів закладу – мешканців Києва та гостей столиці.
Нагадаємо, що робочі групи у складі спеціалістів ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві, районної у місті Києві держадміністрації, Націполіції, «Муніципальної охорони» щоденно здійснюють контроль за дотриманням карантинних заходів у столиці.
Вимога щодо організації освітнього процесу в дистанційному режимі містить п. 5 протоколу Постійної комісії з питань ТЕБ та НС КМДА від 28.10.2021 № 68.
За матеріалами КМДА
⚡ ТОП-5 консультацій ⚡
- Класифікатор професій
- Відсторонення невакцинованого працівника
- Зразок оформлення наказу за ДСТУ 4163:2020
- Звіт про квоту 2022
- Трудовий договір