
Оформлення відпустки на час карантину за новим ДСТУ
В Києві з 7 грудня почнуть діяти обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки. Перелік обмежень встановлено Постановою КМУ № 1236 від 9.12.2020 (зі змінами).
Протокол № 78 Постійної комісії з питань ТЕБ та НС КМДА у місті встановлює додаткові обмеження.
З 7 грудня додатково в місті Києві заборонено:
- пасажирам, окрім осіб, які не досягли 18 років, користуватися послугами громадського транспорту (автомобільним, електричним, у тому числі метрополітеном) без наявності у них негативного ПЛР-тесту на COVID-19 або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години;
- або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;
- або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини від COVID-19, який може бути застосовано протягом 30 днів від дати введення дози;
- або «жовтого» чи «зеленого» COVID-сертифіката;
- або документа про одужання особи від зазначеної хвороби;
- відвідування ТРЦ особами, які не досягли 18 років, без супроводу дорослих, які мають негативний ПЛР-тест на COVID-19 або експрес-тест на визначення антигена строком дії 72 години;
- або «зелений» COVID-сертифікат;
- або документ про одужання.
Згенерувати COVID-сертифікат у «Дії» допоможуть у пунктах підтримки Києва
Контроль за дотриманням відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів мають забезпечити:
- районні в місті Києві держадміністрації,
- ГУ Держпродспоживслужби в місті Києві,
- ГУ Національної поліції в місті Києві,
- Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції Нацполіції України, КП «Муніципальна охорона».
Перелік протиепідемічних обмежень, передбачених для «жовтої» зони, встановлено Постановою КМУ № 1236 від 9 грудня 2020 року (зі змінами).
За матеріалами КМДА
Курс допоможе підготуватися до роботи з Реєстром лікарняних. Правильно табелювати працівника, якому відкрили е-лікарняний. На Гарячій лінії швидко знайти відповідь на термінове запитання
Успіх будь-якої організації безпосередньо залежить від її найціннішого ресурсу — людей. Командна робота, як форма організації праці, дозволяє досягати синергії, де загальний результат значно перевищує суму індивідуальних зусиль. Проте для створення дієвої команди недостатньо просто зібрати фахівців у межах одного проєкту чи підрозділу. Саме тому досить важлива роль кадровика в командній роботі— HR-фахівця, чия місія полягає у створенні сприятливого середовища для командної взаємодії та розвитку колективу.
Конфлікт — це зіткнення протилежних інтересів, цінностей, поглядів або потреб. Конфлікти на робочому місці виникають через взаємодію різних особистостей, посадових функцій та очікувань. У цій статті ви знайдете секрети вирішення трудових конфліктів, все про роль кадровика у врегулюванні спорів, а також кадрові політики і уникнення конфліктів у трудовому просторі.
У сучасних умовах глобальної конкуренції та постійних змін на ринку праці, кадрова безпека підприємства набуває все більшого значення для стабільного функціонування будь-якого підприємства. Як кадровику запобігти внутрішнім загрозам та стабільно підтримувати кадрову безпеку на підприємстві — читайте у статті.
Управління персоналом є критично важливою складовою ефективної роботи будь-якого підприємства. Відділ кадрів (HR-відділ) не лише веде документацію, а й відповідає за залучення, адаптацію, розвиток і утримання персоналу. Але яка кількість кадровиків потрібна для якісного виконання цих функцій? Допомогти в цьому може калькулятор кількості кадровиків — спеціальний інструмент для розрахунку оптимального складу HR-команди.
У наш час важко уявити будь-яке підприємство чи установу без людини, яка б підбирала кваліфікованих, здібних працівників та ще й допомагала в адаптації персоналу. Саме зі знайомства з представником кадрової служби починається трудовий шлях кожного працівника. Тому у цій статті ви знайдете все про День кадровика в Україні.