З 7 грудня у Києві діє «жовтий» рівень епіднебезпеки

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Кадровик-01. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Ми вже відібрали головне для вас
Дізнайтесь, як працюватимуть транспорт і ТРЦ

7 грудня у Києві діє «жовтий» рівень епіднебезпеки

В Києві з 7 грудня почнуть діяти обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки. Перелік обмежень встановлено Постановою КМУ № 1236 від 9.12.2020 (зі змінами).

Протокол № 78 Постійної комісії з питань ТЕБ та НС КМДА у місті встановлює додаткові обмеження.

З 7 грудня додатково в місті Києві заборонено:

  • пасажирам, окрім осіб, які не досягли 18 років, користуватися послугами громадського транспорту (автомобільним, електричним, у тому числі метрополітеном) без наявності у них негативного ПЛР-тесту на COVID-19 або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години;
    • або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;
    • або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини від COVID-19, який може бути застосовано протягом 30 днів від дати введення дози;
    • або «жовтого» чи «зеленого» COVID-сертифіката;
    • або документа про одужання особи від зазначеної хвороби;
  • відвідування ТРЦ особами, які не досягли 18 років, без супроводу дорослих, які мають негативний ПЛР-тест на COVID-19 або експрес-тест на визначення антигена строком дії 72 години;
    • або «зелений» COVID-сертифікат;
    • або документ про одужання.

Згенерувати COVID-сертифікат у «Дії» допоможуть у пунктах підтримки Києва

Контроль за дотриманням відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів мають забезпечити:

  • районні в місті Києві держадміністрації,
  • ГУ Держпродспоживслужби в місті Києві,
  • ГУ Національної поліції в місті Києві,
  • Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції Нацполіції України, КП «Муніципальна охорона».

Перелік протиепідемічних обмежень, передбачених для «жовтої» зони, встановлено Постановою КМУ № 1236 від 9 грудня 2020 року (зі змінами).

За матеріалами КМДА

Щорічні додаткові відпустки за шкідливі умови та за особливий характер: кому, скільки та як надавати

Статті за темою

Усі статті за темою

Що входить до страхового стажу?

Страховий стаж — це один із ключових факторів, який впливає на право людини на пенсійне забезпечення, соціальні виплати та інші пільги. Тому перед роботодавцями та працівниками постає низка питань щодо його врегулювання. Що входить до страхового стажу для пенсії? Як зараховується стаж та чи зараховується навчання в трудовий стаж? Відповіді на ці та інші питання про трудовий стаж для виходу на пенсію — у статті.
67167

Роль кадровика в командній роботі

Успіх будь-якої організації безпосередньо залежить від її найціннішого ресурсу — людей. Командна робота, як форма організації праці, дозволяє досягати синергії, де загальний результат значно перевищує суму індивідуальних зусиль. Проте для створення дієвої команди недостатньо просто зібрати фахівців у межах одного проєкту чи підрозділу. Саме тому досить важлива роль кадровика в командній роботі— HR-фахівця, чия місія полягає у створенні сприятливого середовища для командної взаємодії та розвитку колективу.
247

Психологія конфлікту: чому ми сваримось на роботі

Конфлікт — це зіткнення протилежних інтересів, цінностей, поглядів або потреб. Конфлікти на робочому місці виникають через взаємодію різних особистостей, посадових функцій та очікувань. У цій статті ви знайдете секрети вирішення трудових конфліктів, все про роль кадровика у врегулюванні спорів, а також кадрові політики і уникнення конфліктів у трудовому просторі.
415

Кадрова безпека підприємства

У сучасних умовах глобальної конкуренції та постійних змін на ринку праці, кадрова безпека підприємства набуває все більшого значення для стабільного функціонування будь-якого підприємства. Як кадровику запобігти внутрішнім загрозам та стабільно підтримувати кадрову безпеку на підприємстві — читайте у статті.
420

Калькулятор кількості кадровиків

Управління персоналом є критично важливою складовою ефективної роботи будь-якого підприємства. Відділ кадрів (HR-відділ) не лише веде документацію, а й відповідає за залучення, адаптацію, розвиток і утримання персоналу. Але яка кількість кадровиків потрібна для якісного виконання цих функцій? Допомогти в цьому може калькулятор кількості кадровиків — спеціальний інструмент для розрахунку оптимального складу HR-команди.
15719

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді