Зміни у відпустках: скачайте готові зразки документів і шпаргалки кадровика

Почніть роботу з готовими зразками документів прямо зараз

Оновлення законодавства про відпустки додало клопоту працівникам кадрової служби. Враховуючи те, що зміни потребують швидкого реагування, портал «Кадровик-01» хоче підтримати вас, тож надаємо готові зразки документів для роботи.

Це заява про виплату компенсації за невикористану відпустку мобілізованому працівнику:

image24

СКАЧАТИ

Та наказ про виплату компенсації за невикористану відпустку мобілізованому працівнику:

image68

СКАЧАТИ

Також радимо використовувати безцінну пам'ятку, яка допоможе вам не припуститися помилок, підраховуючи стаж для щорічних відпусток.

image22

СКАЧАТИ

Завдяки зразкам документів, які регулярно розроблюють наші фахівці, ви можете створити власну бібліотеку готових шаблонів — так ви заощадите час та матимете змогу краще зосередитися на інших робочих моментах.

Огляд змін трудового законодавства за перше півріччя 2024

Статті за темою

Усі статті за темою

Журнал реєстрації трудових договорів: бланк та зразок заповнення

Журнал реєстрації трудових договорів належить до реєстраційно-облікових форм тривалого строку зберігання — 75 років. Бланк журналу реєстрації трудових договорів на підприємстві та для ФОПа знайдете у статті. Залишається лише скачати.
33747

Зразок наказу про заохочення працівників

Ініціатор заохочення певного працівника, як правило, є його безпосередній керівник або керівник структурного підрозділу. На практиці таку ініціативу оформлюють поданням.
28735

Наказ на відпустку без збереження заробітної плати

Українці користуються правом на відпустку без збереження заробітної плати не лише для відпочинку, а й для життєво важливих справ, до яких примусила війна. Щоб полегшити роботу кадровиків, ми підготували зразок наказу на відпустку без збереження заробітної плати та зразок наказу на відпуску без збереження заробітної плати на період воєнного стану
167596

Попередження про звільнення за 2 місяці: зразок та особливості оформлення

Обов’язком роботодавця у разі скорочення чисельності чи штату працівників та звільнення у зв’язку з ліквідацією установи є повідомлення працівника про наступне звільнення за два місяці. Зразок листа-повідомлення про звільнення працівника та особливості його вручення розкриваємо у статті.
111002

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді