НАДС поінформувало про організацію роботи держорганів в умовах воєнного стану

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Кадровик-01. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Ми вже відібрали головне для вас

НАДС поінформувало про організацію роботи держорганів в умовах воєнного стану

✍ Зразок наказу про увільнення резервіста у зв'язку із призовом

Національне агентство України з питань державної служби наголосило, що наразі внесок кожного є важливим для майбутнього України. Частина держслужбовців вже в рядах ЗСУ, тероборони або ж надає допомогу тим, хто її потребує у будь-який можливий спосіб.

Решта, представники корпусу публічної служби, має подбати, щоб робота держорганів залишалася ефективною та була направлена на забезпечення спроможності України та підтримку її громадян, захисників та захисниць.

Як забезпечити гарантії працівникам, які вступили до територіальної оборони

Залежно від ситуації в регіоні, а також завдань та функцій, які виконує в цей час орган, НАДС звертає увагу на можливі формати роботи:

  • для здійснення роботи за межами адміністративних будівель достатньо, щоб держслужбовець звернувся усно або за допомогою засобів телекомунікаційного зв'язку до безпосереднього керівника та керівника самостійного структурного підрозділу (за наявності) з пропозицію щодо роботи за межами адмінбудівлі. Звісно, державний службовець, повинен мати можливість працювати та підтримувати постійну комунікацію з безпосереднім керівником. Йому встановлюються безпосереднім керівником та керівником самостійного структурного підрозділу (за наявності), перелік завдань на період роботи за межами адмінбудівлі з термінами їх виконання. Саме безпосередній керівник державного службовця забезпечує планування, моніторинг та контроль виконання встановлених державному службовцю завдань.
  • Якщо забезпечення роботи державного службовця на робочому місці або ж за межами адміністративної будівлі є неможливим – доцільно оформити простій (статті 34, 113 КЗпП), який встановлюється розпорядчим актом у відповідному органі. Рішення про простій може бути прийняте щодо окремого службовця, до структурного підрозділу чи до державного органу.

НАДС закцентовує: кожен службовець має володіти повною інформацією щодо роботи його державного органу, адже в цей час, для збереження нашої країни, маємо продовжити робити все від нас залежне.

Джерело: НАДС

Щорічні додаткові відпустки за шкідливі умови та за особливий характер: кому, скільки та як надавати

Статті за темою

Усі статті за темою

Особова справа державного службовця

Служба управління персоналом державного органу приділяє чимало часу роботі з особовими справами державних службовців. Щоб заощадити час кадровикам, ми підготували перелік документів та порядок ведення особових справ держслужбовців.
46824

Зразок написання автобіографії

Автобіографія — це документ-життєпис, який особа складає сама про себе. Як правильно написати автобіографію? У якій послідовності? Дізнайтеся зі статті. У пригоді стане бланк автобіографії та зразок написання для держслужбовця
680706

Особова картка державного службовця

НАДС востаннє змінювало форму особової картки державного службовця у червні 2020 року. Однак особова картка держслужбовця, нова форма якої міститься у статті, до цього часу викликає низку питань. Як заповнювати особову картку держслужбовця? Що має містити заповнена особова картка державного службовця? Відповіді шукайте у статті.
50860

Присвоєння рангу при прийнятті на державну службу

Закон України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII (далі — Закон № 889) передбачає такі поняття, як «категорії посад державної служби» та «ранги державних службовців». Насправді, таке нормативно-правове закріплення є досить позитивним досвідом, адже дозволяє не тільки розмежовувати рівень відповідальності різних посадовців, але і сприяє тенденції просування по службі
80375

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді